VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 1 TEMMUZ PAZARTESİ

1 Temmuz 2019

..............................

1-Aktaş Mahallesi Halkından,(merhum) Kamil KAYA’nın eşi,(merhum) İsmail DOĞAN, İbrahim Şükrü DOĞAN,(merhume) Emine ÖZÇELİK,Hacer ÖZÇELİK’İN ablaları,Mustafa Muzaffer,KAYA ve Sevim DURAN,Sevinç VAROL’un anneleri;ŞEREF KAYA Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün Aktaş Mahallesi Burhanbey Caminde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Oğulduruk Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

1-Mahmut DEMİRTAŞ’ın eşi,Bayram,Uğur ve Nermin DEMİRTAŞ’ın anneleri, Yücel,Elif,Orhan ve Serkan DEMİRTAŞ’ın anneanneleri;İSMİHAN DEMİRTAŞ Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün Değirmenbeli Köyü Caminde kılınacak,öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

1-Susuzkınık Köyü Halkından,Emine GÜRER’in eşi,Seyfettin,Celalettin,Hacer,Şeref ve Müşerrefin babaları;MUSTAFA GÜRER Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün Susuzkınık Köyü Caminde kılınacak,öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

1-Sağlık mahallesi Halkından,Çorum İskilip Sorgun Köyünden,Esat, Yüksel,Bayram, Beyhan UĞUR’un anneleri,(merhum) Cafer UĞUR’un eşi;SENEM UĞUR Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün Hacı Mahmut Ercek Caminde kılınacak,öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

1 yorum yapılmış
  • Cevatzcan
    1 Temmuz 2019 • 20:42
    Başınız sağolsun mevlam rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah saygılar...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

  • BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 10 TEMMUZ CUMA
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.