Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"DAVA EMİN ELLERDE"

6 Haziran 2019

........................

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, “Sancağı, yere düşürmemek ve yüceltmek için her gün elimizden geleni yapıyoruz. Kıymetli büyüklerim; dava emin ellerde, sizler emin olun, sizlerden aldıkları sancağı yüceltmek için bu kardeşlerim koşturacaklar, bir an olsun durmayacaklar” dedi.

 Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl ve Merkez İlçe Teşkilatları ile Bolu Ülkü Ocakları, İzzet Baysal Caddesi üzerinde düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya gelerek bayramlaştı. Törene MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül, partililer ve vatandaşlar katıldı. Tören, İzzet Baysal Caddesinde vatandaşlar ve partililerle bayramlaşmanın ardından MHP İl Başkanlığında devam etti.

“SANCAĞI YÜCELTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ, DAVA EMİN ELLERDE”

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, “Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun, Rabbim bugüne eriştirdiği gibi daha nice Ramazan Bayramlarına bizleri sağlık, sıhhat, birlik, beraberlik ve dirlik içinde ulaştırsın. Bugün bizim için çok mutlu bir gün. Bayrama ulaşmak, kurtuluşa ulaşmaktır, Rabbim bütün ümmeti Muhammed’i, kurtuluşa erişenlerden eylesin.Bugün çok mutluyum, çünkü aramızda 50 yıl önce bu davayı, bu hareketi başlatan büyüklerim yanımızda. Onlardan teslim aldığımız bu sancağı, yere düşürmemek ve yüceltmek için her gün elimizden geleni yapıyoruz. Kıymetli büyüklerim; dava emin ellerde, sizler emin olun, sizlerden aldıkları sancağı yüceltmek için bu kardeşlerim koşturacaklar, bir an olsun durmayacaklar. Bu vesile ile tüm Bolu Halkının ve Yüce Türk Milleti’nin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum, Rabbim nice bayramlara huzur içerisinde ulaştırsın, Rabbim, birlik beraberliğimizi, düzenimizi, kaynaşmamızı arttırsın, özellikle bugünlerde çok ihtiyacımız olan bir talep bu. Bugün ve bugünden sonraki her gün Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde eylesin, Yüce Türk Milleti’nin kaynaşmaya, beraber olmaya, sımsıkı bağlanmaya çok ihtiyacı olduğu günlerde, Rabbim Türk Milleti’ni her daim muzaffer eylesin. Ne mutlu Türk’üm diyene.”

 • "DAVA EMİN ELLERDE"
 • "DAVA EMİN ELLERDE"
 • "DAVA EMİN ELLERDE"
2 yorum yapılmış
 • nemelazm
  7 Haziran 2019 • 19:33
  akepe den izin aldınız mı açıklama yapmak için ?
 • yok
  7 Haziran 2019 • 00:22
  Boş işler
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 • BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 13 HAZİRAN PAZAR
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.