VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

KONGREDE GERGİN ANLAR

30 Mayıs 2019

................................

Spor Toto 1'inci Lig ekibi Boluspor başkanlığı için iş insanı Cavit Demir'in tek aday olduğu olağan kongre yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 15 gün sonraya ertelendi. Gergin anların yaşandığı kongrede başkan adayı Cavit Demir, Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı'yı üyeleri kongreye gelmemesi için aramakla suçladı.

Bolusporlu yönetici Sinan Barut, kongrenin gerçekleştirilmesi için 445 üyenin katılım göstermesi gerektiğini ve saat 14.30 itibariyle katılımın gerçekleşmediğini söyledi. Tek liste olarak Boluspor başkanlığına aday olan işadamı Cavit Demir, hafta için olması nedeniyle üyelerin geleceğini biraz daha beklenmesini istedi. Yarım saat daha süre verildi. Ancak katılım 92'de kalınca kongre 15 gün sonraya ertelendi.

“KONGREYE GELMEYİN DENMESİ SON DERECE YANLIŞ”

Başkan adayı Cavit Demir, Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı'yı üyeleri kongreye katılmaması için aramakla suçladı. Zaman zaman üyeler arasında tartışmaların yaşanırken, Cavit Demir, "Necip Başkan herhalde koltuğu bırakmayı düşünmüyor. Biz de bir dahaki dönem aday olur muyuz, olmaz mıyız düşeceğiz, taşınacağız. Şimdi bu durumda çok bir şey söylemek uygun değil. Kulübün mali durumu ortadaydı. Biz dostlarımızla, arkadaşlarımızla temiz bir yönetim olsun diye ortaya çıktık. Hayırlı olsun diyoruz. Ama üyelerin aranıp, "Kongreye gelmeyin, kongre yok" denmesi son derece yanlış. Bugün itibariyle yeniden adaylık konusunu kendi aramızda toplantı yaptıktan sonra karar vereceğiz. İstişare yaptığımızda bir dahaki kongrede aday olmama olasılığımız yüzde doksan." dedi. Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı da Cavit Demir'i Boluspor'un mali durumu ile ilgili kendisine verdiği belgeyi 5 dakika sonra gazetecilere dağıtmakla suçlayıp tepki gösterdi.

 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
 • KONGREDE GERGİN ANLAR
1 yorum yapılmış
 • LGN
  30 Mayıs 2019 • 17:32
  şayet adaylar onun demesiyle kongreye gelmedi ise demekki oy vermeyin desede vermiyeceklerdi ne derken tutarsan tut ucuda yok sunuda dogrumu degşil tabi
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.