VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

“AMACIMIZ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİ RAHAT ETTİRMEK”

15 Mayıs 2019

............................

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tebrik amacıyla gönderilen çiçeklerin satışından elde edilen gelirlere engelliler için akülü araç ve tekerlekli sandalye alındı. Bolu Belediyesi İmarethane Sosyal Tesisinde düzenlenen törenle 9 akülü araç, 4 tekerlekli sandalye ve 13 tekerlekli bisiklet, sahiplerine teslim edildi.

Bolu Belediyesi İmarethane Sosyal Tesislerinde düzenlenen törene Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, engelli vatandaşlar ve engelli aileleri katıldı.

Araçlar teslim edilmeden önce bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, amaçlarının Bolu’daki tüm engelli vatandaşların rahat hareket edebilmelerini sağlamak olduğunu kaydetti. Özcan şöyle konuştu; “Bildiğiniz gibi biz başkan seçildikten sonra bize bir sürü çiçek geldi. Biz de dedik ki; biz bu çiçekleri ihale ile satalım, elde ettiğimiz para ile de engelli kardeşlerimiz, yurttaşlarımız için akülü araç alalım dedik. Bugün engelliler haftası olması sebebiyle 14 tane aracı sizlere hediye edelim dedik. Bu noktada bir miktar daha kaynağımız var, onlarla ilgili önümüzdeki günlerde yeni akülü araçlar da gelecek." 

“AMACIMIZ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİ RAHAT ETTİRMEK”

Tanju Özcan, "Amacımız Bolu’daki bütün ihtiyaç sahibi engelli kardeşlerimizin rahat hareket edebilmeleri için bu akülü araçları temin etmeye çalışmak. Akülü aracı temin etmek yetmiyor, bunlarla ilgili bir akü doldurma problemi var. Aküsü bitiyor. Onla ilgili de ne yapabiliriz? Diye çalışıyoruz. İzzet Baysal Şükran Günlerinde Bolu’daki müteşebbisler, güneş enerjili, güneşten ve yağmurdan koruyan o kısmında güneş paneli olan kendi kendini şarj edebilen bir araç yapmışlar. Bunu bir konuşacağız. İnşallah hayatınızın kolaylaşmasına bir nebze katkıda bulunmuşuzdur. Bolu’daki hayırseverlerimiz de bu noktada önümüzdeki süreçte umarım bize yardımcı olurlar” şeklinde konuşmasını sürdürdü.

  • “AMACIMIZ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİ RAHAT ETTİRMEK”
  • “AMACIMIZ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİ RAHAT ETTİRMEK”
  • “AMACIMIZ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİ RAHAT ETTİRMEK”
1 yorum yapılmış
  • 1414
    17 Mayıs 2019 • 10:48
    HELAL OLSUN BAŞKANIM SANADA YAKIŞAN BUDUR...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.