VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"HER ZAMANKİ GİBİ YANINIZDAYIZ"

13 Mayıs 2019

.............................

31 Mart mahalli ve idari seçimlerinde Ak Parti Belediye başkan adayı olan Fatih Metin Bolu’ya geldi. Seçim sonrası Tarım ve Orman Bakanı Yardımcılığı’na  atanan Metin’in ilk durağı Bolu Belediyesi’nde işten çıkarılan ve Hizmet-İş Sendikası ile bunu protesto eden işçilerin protesto çadırı oldu.

31 Mart mahalli ve idari seçimlerinde Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın rakibi Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Fatih Metin seçimler sonrası yeni görevlendirme ile Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı olarak atanmıştı. Bakan Yardımcısı Fatih Metin, yapılan görevlendirme sonrası ilk kez Bolu’ya geldi.

İŞÇİLERE DESTEK ZİYARETİ

Bakan Yardımcısı Metin’in ilk durağı ise işçi çadırı oldu. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 19 Aralık’ta verdiği “Hiçbir işçiyi işten çıkarmayacağım” sözü sonrası işe alınan  ve daha sonra da Başkan Özcan tarafından işten çıkarılan işçiler bu kararı protesto etmek için Hizmet-İş Sendikası ile beraber Demokrasi Meydanı’nda çadır kurmuştu. Buradaki işçilerle bir araya gelen Bakan Yardımcısı Metin ilk olarak işçilere destek ziyaretinde bulundu. İçlerinde Ak Parti Bolu Belediye Meclisi Üyesi Hacer Çınar’ın da olduğu işçi grubunu ziyaret eden Metin, işçilerin sorunlarını dinleyip sohbet etti ve imza kampanyasına destek verdi.

“HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE YANINIZDAYIZ”

İşçilerle buluşmasını sosyal medya hesabından paylaşan Bakan Yardımcısı Metin, “Bolu Belediyesi tarafından işten çıkarılan işçilerimizin Belediye önündeki direnişlerine ve Hak-İş Sendikamızın başlatmış olduğu imza kampanyasına destek olmaya geldik. İşçi kardeşlerimizin her zaman olduğu gibi yanlarındayız” ifadelerine yer verdi.

 • "HER ZAMANKİ GİBİ YANINIZDAYIZ"
 • "HER ZAMANKİ GİBİ YANINIZDAYIZ"
5 yorum yapılmış
 • Mustafa
  14 Mayıs 2019 • 15:12
  Faydasız
 • bolulu
  14 Mayıs 2019 • 03:32
  sayın fatih bey biz tarımda kendi kendine yeten ülke iken bakliyattan soğan batates et ithal ediliyor siz çifci nin yanında olun işinizi yapın akpli eski başkanda işçi çıkarmıştı ozaman milet vekili idiniz neyap dınız ?? hiç gerek siz işçi fazla maaş alann haknetmeyen ne yapılan doğru bizde tanju başkanın yanın dayız herkes işini yapsın
 • varandass
  14 Mayıs 2019 • 21:46
  memlekette tarımın niye bittiğinin en basit örneği..belediye başkanı olamadı bakan yardımcısı yapalım..anlarmış anlamazmış kimin umurunda
 • onurinceolu
  15 Mayıs 2019 • 11:00
  Hani Toki Sözü Vermiştiniz Millete Ne Oldu Yine Herşeyiniz Gibi Oda Yalan Çıktı.
 • HULYA
  16 Mayıs 2019 • 18:45
  Sayın metin sizi mumla arayacaklar buna emin olun Size yeni görevinizde başarılar dilerim
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.