Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

'MİLLET BAHÇESİ' İHALEYE ÇIKIYOR

11 Mayıs 2019

........................

Bolu'nun Gerede ilçesinde belediye tarafından Esentepe mesire yerine yapılması planlanan 'Millet Bahçesi' ihaleye çıkıyor.

Gerede Belediyesi tarafından 'Millet Bahçesi' yapılacak. İlçenin en güzel noktalarından biri olan Esentepe mesire alanına kurulacak Millet Bahçesi'ne 470,85 metrekare betonarme bina ve 4 metre 30 santim genişliğinde 1770 metre uzunluğunda yürüyüş yolu yapılacak. Millet Bahçesi'nin bina ve yol yapımı için ihalesi 30 Mayıs saat 11.00’da Gerede Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak.

 Yer tesliminden itibaren 514 gün sonra teslim edilecek millet bahçesinin ihale ayrıntılarına ihale dokümanı içindeki idari şartnameden ulaşılabilecek. İhaleye katılmak isteyenler için dökümanların Gerede Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden temin edilebileceği ve verilen tekliflerin geçerlilik süresinin, ihale tarihinden itibaren 60 gün olarak belirlendi.

 • 'MİLLET BAHÇESİ' İHALEYE ÇIKIYOR
5 yorum yapılmış
 • kerem
  11 Mayıs 2019 • 15:40
  Yapsınlar,yapsınlar adı millet bahçesi paralar gelsin ceplere,boluda akkayalar nasıl peş keş cekildi. garibanların parasız piknik yapacağı alan klmadı,yiyin beyler.
 • Fermanikaya
  11 Mayıs 2019 • 16:49
  Esentepeye zaten doğal bir mesire yeri.. Yıkıp yerine yenisini yapma anlayışından vaz geçin.. Yeni yerler üretin.. Gerede yıllarca eski başkanlarından Halil Alioğlunun mirasını yedi.. Halil bey zamanında planları yapılan ancak 20 yıldır hayata geçirilmeyen Gerede gölü spor ve rekreasyon bölgesini hayata geçirin, adınıda millet bahçesi koyun.. ESENTEPEYE DOKUNMAYIN..
 • FermaniKaya
  11 Mayıs 2019 • 18:44
  Esentepeye zaten doğal bir mesire yeri.. Yıkıp yerine yenisini yapma anlayışından vaz geçin.. Yeni yerler üretin.. Gerede yıllarca eski başkanlarından Halil Alioğlunun mirasını yedi.. Halil bey zamanında planları yapılan ancak 20 yıldır hayata geçirilmeyen Gerede gölü spor ve rekreasyon bölgesini hayata geçirin.. ESENTEPEYE DOKUNMAYIN
 • vatandas
  12 Mayıs 2019 • 21:19
  piknikci garantili millet bahçesi yaptırırlar artık alıştık nasıl olsa ödemeye
 • abdullah
  13 Mayıs 2019 • 13:42
  Zaten mesire alanı olan yere millet bahçesi nedir yaa... Yazık.. heryeri betonla kaplama sevdasından vazgeçin artık...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.