Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

MECLİSTEN BÜYÜK MÜJDE

10 Mayıs 2019

................................

Bolu Belediye Meclisi Mayıs Ayı İkinci Oturumu’nda, seçim döneminde çok konuşulan otopark katılım paylarının mevcut ücretin yüzde 25’ine indirilmesine oy birliğiyle karar verildi.

Bolu Belediye Meclisi Mayıs Ayı İkinci Oturumu, Bolu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleşen oturumda komisyonlardan gelen raporlar karara bağlandı.

31 Mart mahalli ve idari seçimlerinde en çok konuşulan ve sıkça gündemde olan otopark katılım payı ücretleri için Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan verdiği sözü tuttu. Bolu Belediye Meclisi toplantısında İmar Komisyonu’nda gelen maddede, otopark katılım payları kapsamında müteahhitlerden alınan mevcut ücretin yüzde 25’ine indirilmesi meclis üyelerinin oylarına sunuldu.

Meclis üyelerinin oy birliği ile madde kabul edildi.

 • MECLİSTEN BÜYÜK MÜJDE
4 yorum yapılmış
 • Vatandas
  11 Mayıs 2019 • 04:13
  milleti boşa ümitlendirmeyin altın dolar faiz almış başını gidiyor parası olan zaten peşin alıyor sıradan normal vatandaş kredi kullanmadan altın dolar borçlanmadan evmi alabiliyor sanki
 • Tatar67
  11 Mayıs 2019 • 11:02
  Boluda her apartmanın altında otopark var,ama hepsi 45"derece dik yapıldığı için parklar kullanılmıyor.bu apartman Otoparkları neden bu kadar bodruma yapılıyor ve çıkış yolu neden bu kadar dik yapılıyor?bu nedenle kullanılmadığı için otopark yapmanızın yada ruhsat vermenizin ne anlamı var.?
 • bolulu
  11 Mayıs 2019 • 23:24
  Bu mutahitten başka kimseye yaramaz.Bolu halkına zarar verir. Otopark sıkıntısı var zaten. BU ŞEKİLDE MUTAHİTLER OTOPARK YAPMA SORUMLULUĞUNDAN KURTULUR . VERİR PARASINI . KAZIK BOLUDA YAŞAYAN HERKESE GİRER. MECLİSTE ZATEN MUTAHİTLER MİMARLAR VAR. İŞ ONLARIN İŞİ
 • Ahmet
  12 Mayıs 2019 • 13:18
  Bu durumda ev fiyatları ucuzlamaz,mütahitin kazancı çoğalır.Siz kimi kandırıyorsunuz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.