Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

O YAPIYLA İLGİLİ KARAR VERİLDİ

7 Mayıs 2019

....................

Bolu’nun İzzet Baysal Caddesi'nde Alaaddin Yılmaz döneminde yaptırılan ve vatandaşlar arasında ucube olarak bilinen yapının yıkılmasına karar verildi. Karar Bolu Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı birinci oturumunda oy birliği ile alındı. 

Bolu Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı birinci oturumu Belediye Başkanı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından, 2017 yılında Meclis kararıyla İzzet Baysal Caddesi’nde yapımına başlanılan ve fiilen biten kafeteryanın kaldırılması teklif edildi.

"ÇOK KÖTÜ BİR GÖRÜNTÜ"
Teklifin ardından konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, konunun seçim döneminde sıkça tartışıldığını belirterek “Bu konu kamuoyunda ucube olarak bilinen, ana cadde üzerine yapılmış, seçim döneminde de çokça tartışılan, bir tanesi fiilen bitmiş bir tanesi de henüz başlanmamış olan, ki- bugün gelen bir bilgiye göre 2’ncisinin de malzemeleri alınmış ve parası ödenmiş.  Zaten biz bunun kaldırılacağını duyurmuştuk. Ana cadde üzerinde çok kötü bir görüntü arz ediyordu. İkisinin de yapılmayacağını söylemiştik. Sadece biz değil siyasi rakiplerimiz de söylemişti. 19 Nisan’da BOBES’e kiralanmış, bu kira sözleşmesi feshedilmişti. Tabi bununla ilgili geçmişte bir meclis kararı alındığı için bu meclis kararının iptali konusu gündeme geliyor. Bana göre bunu komisyona havale etmeye gerek yok” dedi.

Özcan, daha sonra yapının kaldırılmasına ilişkin Meclis kararının alınması hususunu Meclis’in oluruna sundu. Yapılan açık oylamada, karar ‘oy birliği’ ile kabul edildi.

 

5 yorum yapılmış
 • melungeon14
  7 Mayıs 2019 • 14:24
  ne oldu olan biz kerizlerin parasına oldu ceblerindenmi çıktı..cok saçma işlere imza attı eski başkan..har vurup harman savurdu inşallah kendinden çıkar...
 • Davaeri
  7 Mayıs 2019 • 15:29
  Malzemeler hangi firmadan alınmış? Hangi firmalar ihaleye girmiş? Alınan malzemelerin piyasa değeri nedir? Belediye tarafından ne kadara alınmıştır? Bunlarında araştırılması lazım.
 • Chpli
  7 Mayıs 2019 • 21:38
  Yıkma Hadda caddeye 5 tane daha o ölçülerde yap kimseye zararı yok adetli şekilde yandaş gözetmeden ihale et diğer ihaledeki parklar vs onlarında synen belediyeye gelir getirsin sonra su paralarını bedava yada cüzi miktarda ver vatandaşa
 • bolulu
  8 Mayıs 2019 • 04:23
  chpli sana katılıyorum yap bir kaç tane daha kirala halka hizmet et su fiyatır indir belediye oto büs fiyatını düşür bir belediye be dava yapdı o yapdı oldu isteyinnce oluyor
 • gfjh
  8 Mayıs 2019 • 14:32
  yazık oldu.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.