VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"BOLU'DA TARİH YAZDIK"

12 Nisan 2019

...................

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran,  Mudurnu ve Göynük Belediye Başkanlıklarını kazanarak Bolu’da tarih yazdıklarını belirten Başaran “MHP için Bolu’da yeni bir sayfa açtık.” dedi. Başaran, ayrıca Bolu halkına teşekkür ederken, seçimleri kazanan tüm Belediye Başkanlarını da tebrik etti.

MHP İl Başkanı Cihan Başaran, Mudurnu ve Göynük Belediye Başkanlıklarını kazanarak Bolu’da tarih yazdıklarını söyledi. Başaran, “İl Başkanı görevine seçildiğim ilk günden bu yana en büyük hedefimin Bolu’da Milliyetçi Hareket Partisinin başarı çıtasını yükseltmek olduğunu defalarca söylemiştim. Genel Başkanım, liderim Devlet Bahçeli’den aldığım bu kutsal görevi hakkıyla yerine getirmiş olmanın sevincini yaşıyorum. Allah’a şükürler olsun, temsil ettiğim siyasi partim MHP ve Milliyetçi Ülkücü hareketin Üç Hilal Sancağı bu gün Bolu’da Mudurnu ve Göynük ilçelerimizde dalgalanıyor. Ben değil biz olmanın bilincini yaşayarak kazandığımız bu başarı, 50 yıldır bu davaya gönül vermiş her kardeşime hediyedir, onurdur, gururdur" dedi. 

“MUDURNU VE GÖYNÜK BİR BAŞLANGIÇ”
Mudurnu ve Göynük için “Asla kazanamazsınız” denildiğini belirten MHP İl Başkanı Başaran, “ 1 Temmuz 2018 de bütün ilçe ve belde başkanlarımızla seçim hazırlıklarına başladık, herkesin imkânsız dediği, asla kazanamazsınız dediği Mudurnu ve Göynük ilçelerimizi kazanacağımızı, 2018 yılının Ekim ayında ilan etmiştik. Niyetimizin ne kadar ciddi olduğunu ve amacımızın Bolu’ya hizmet etmek olduğunu anlatmak için de seçim çalışmalarına 1 Ocak 2019 tarihinde Göynük Akşemseddin Hz. Makamından dualarla başlamıştık. 31 Mart 2019 gecesi de, seçim çalışmalarının başladığı Göynük Akşemseddin Hz. Makamından, dualarla seçim çalışmalarını bitirmiştik. Hem de hedefimize ulaşarak, MHP bu ilçelerde asla kazanamaz denilen Mudurnu ve Göynük Belediye Başkanlıklarını kazanarak. Ve diyorum ki bu iki ilçe bizim için bir başlangıç ve bir Bismillah. 2023 Lider Türkiye hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğiz. Bolu’nun bütün ilçelerinde hizmete talip olacağız. Bu vesileyle, Göynük ve Mudurnu’ya sonsuz şükranlarımı, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.