Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

DOĞANAY'DAN ÖZCAN'A SERT ELEŞTİRİ

28 Mart 2019

..............................

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, CHP’li Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan’nın boş bir tarlaya kurduğu konteyner seçim ofisini eleştirerek, “Sen belediye başkanı olmadan kaçak yapıya başlamışsın. Millete ev yapacağım diyorsun, seçim ofisi açmaktan acizsin” dedi.

Edinilen bilgiye göre, Millet İttifakı’nın CHP’li Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, 2 gün önce Sağlık Mahallesi’nde bulunan boş bir tarlada, seçim gününe kadar hizmet verecek ve Pazar günü de seçim sonuçlarının takip edileceği konteynerden seçim ofisi yerleştirdi.

“SEÇİM OFİSİ AÇMAKTAN ACİZSİN”

Özcan’ın bulduğu boş tarlaya koyduğu konteyneri eleştiren AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, adayı seçim ofisi açmaktan aciz olarak niteleyerek, “Demeki ki orada kimse sana yer vermemiş. İzinsiz gecekondu yapmaya başlamışsın. Oturup düşünmen lazım. Kaçak olarak bir konteyner koymuş. Belediye’den izin almış mıdır yoksa almamış mıdır bilmiyorum. Sen belediye başkanı olmadan kaçak yapıya başlamışsın.

Millete ev yapacağım diyorsun, seçim ofisi açmaktan acizsin. Bu milleti bu kadar da kandırma. Gülünç duruma düşürmeyin. Bana söyleseydi, ben seçim ofisi açıverirdim. Bu milletin aklıyla alay etmeye kalkmayın. Bu şu demektir; kardeşim ben belediye başkanı olduktan sona istediğim yere istediğim konteyneri koyarım. Istediğim yere istediğim binayı yaparım demek. Bolu’da bugün itibariyle gecekonduculuk başlamıştır. Yarın vatandaş da boş bulduğu yere konteyner koyarsa ne olacak” dedi.

“MİLLETVEKİLLİĞİNDEN İSTİFA EDECEĞİNİ DE NOTER KANALIYLA DUYURMUŞTU”

Geçtiğimiz günlerde, Bolu Belediyesi çalışanlarını keyfi olarak işten çıkarmayacağını ve yerini değiştirmeyeceğini belirten noter onaylı bir belge dağıtan CHP’li aday Özcan’ın sözüne itibar edilmeyeceğini ifade eden Başkan Doğanay, “Özcan, bu belgeyi dağıttığında benim aklıma Gerede Tabakhanesi geldi. 5 yıl önce orada işçilerin Tanju Özcan tarafından, özellikle oraya giderek çalışanlarla işverenler arasında bir problem ortaya koymak adına çalışma sarfettiği süreçte yine noterden bir beyanda bulunmuştu. ‘Ben sizin sorunlarınızı çözeceğim. Çözmezsem de 3 ay içerisinde milletvekilliğinden istifa edeceğim’ demişti.

Tarih yine tekerrür etti. 3 ay sonra milletvekilliğinden istifa ederim diyen Tanju Özcan istifa etmedi. Bu defa aynı noter kağıdıyla belediyeye geldi. Ben çalışanların bu belgelere itibar edeceğini düşünmüyorum. Belediyede çalışan her işçinin sorumluluğu bizdedir. Hepsinin gönülleri rahat olsun. Gecekonduculara da inanmasınlar” ifadelerini kullandı.

4 yorum yapılmış
 • Clop
  28 Mart 2019 • 16:58
  Sanki kendi paranızla açtınız prefabrik olmayan yerleri
 • Ali
  28 Mart 2019 • 18:55
  Siz devletin tüm imkanlarını kullanın birde hak adalet kul hakkından bahsedin dinden imandan konuşun ahirette vereceğiniz hesabı şimdiden iyi düşünün
 • VATANDA
  29 Mart 2019 • 09:09
  BU DEVLETTE BİR ÇADIRDA KURULDU UNUTMAYIN !!!
 • zbolulu
  29 Mart 2019 • 20:37
  ABBAS YOLCU NASILOLSA KONUŞ SİZİN YAPTIKLARINIZIDA BİLİYORUZ
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 • ÖZCAN’DAN AK PARTİLİ AYDIN’A ÇOK SERT SÖZLER
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.