Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"İSTEĞİMİZ BOLU'NUN HİZMET İSTİKRARINA DESTEK OLMASIDIR"

28 Mart 2019

...................................

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, 15 yılda Bolu'nun çehresinin değiştiğini belirterek "Belediyecilik bizim işimiz. Alaaddin Yılmaz abimizden alacağımız bayrağı daha yukarılara taşımak için gayret sarf edeceğiz. Güçlü bir kadro kurduk. Aşkımızı, heyecanımızı Bolu'ya yansıtacağız. Tecrübemizi, birikimlerimizi Bolu'ya hizmete dönüştüreceğiz. İsteğimiz Bolu halkının bu hizmet istikrarına destek olmasıdır." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla dün gerçekleşen Bolu siyaset tarihinin en büyük mitinginin ardından Cumhur İttifakı Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Bolu halkına teşekkür etti, hem de 15 yılda yerel yönetimlerde elde edilen başarının ve istikrarın devamı için destek istedi.

 

"BÜTÜN HEMŞERİLERİME ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM"

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde konuşan Fatih Metin,  tarihi mitingden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Halkımıza Bolu halkına şükranlarımı sunuyorum. Dün Bolu Cumhurbaşkanımızı bağrına bastı. Mükemmel bir karşılama oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız çok memnun kaldı. Bolu'muzun göstermiş olduğu teveccüh Sayın Cumhurbaşkanımızı, bizi çok memnun etti. Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımızı bu coşkulu, heyecanlı, sevgi dolu karşılamalarından dolayı bütün hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum." dedi.

 

"ÜLKEMİZİ VE BOLU'YU DAHA GÜZEL GÜNLERE TAŞIYACAĞIZ"

Mitinge 30 binden fazla kişinin katıldığını açıklayan Metin, "Sahneye çıktığım zaman ucu bucağı görünmeyen bir kalabalık vardı. Bolu tarihinde bence böyle güzel bir ilk olmuş oldu. Bu da Cumhurbaşkanımıza, bize yakışır bir miting oldu. Cumhurbaşkanımızın da Bolu'yla ilgili özel müjdeleri oldu. İnşallah Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemizi ve Bolu'yu daha güzel günlere taşıyacağız." diye konuştu.

 

"İSTEĞİMİZ BOLU HALKININ HİZMET İSTİKRARINA DESTEK OLMASIDIR"

Fatih Metin, Bolu halkının 15 yıldır yerel yönetimi AK Parti'ye teslim ettiğinden de bahsederek, “Zaten belediyecilik AK Parti'nin işi. Belediyecilik bizim işimiz. Ve onlar konuşur AK Parti yapar sloganımız var biliyorsunuz ve biz gerçekten başkaları konuşurken biz hep iş üstüne iş, taş üstüne taş koymayla uğraştık. Alaaddin Yılmaz Abimiz de 15 yılda Bolu'nun çevresinin değişmesinde çok büyük katkısı olmuştur. Birçok eseri mevcuttur. Bizim isteğimiz de Bolu halkının bu hizmet istikrarına destek olmasıdır. Netice itibariyle biz de Alaaddin Yılmaz Abimizden alacağımız bayrağı daha yukarılara taşımak için gayret sarf edeceğiz.

 Güçlü bir kadro kurduk, güçlü kadroyla beraber derdimiz var, aşkımız var, heyecanımız var inşallah bu derdimizi, aşkımızı, heyecanımızı Bolu'ya yansıtacağız. Bolu'ya hizmete dönüştüreceğiz. Tecrübemizi, birikimlerimizi Bolu'ya hizmete dönüştüreceğiz. Ve inşallah hizmet istikrarını devam ettireceğiz." ifadesini kullandı.

  • "İSTEĞİMİZ BOLU'NUN HİZMET İSTİKRARINA DESTEK OLMASIDIR"
  • "İSTEĞİMİZ BOLU'NUN HİZMET İSTİKRARINA DESTEK OLMASIDIR"
  • "İSTEĞİMİZ BOLU'NUN HİZMET İSTİKRARINA DESTEK OLMASIDIR"
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.