Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 22 MART CUMA

22 Mart 2019

.........................

1-Avşar Köyü Fakılar Mahallesi halkından, Şaziye BİLGİ’nin eşi, Rıza, Nazım, Yusuf ve Şerif BİLGİ’nin babaları, Yakup, Ali, Ömer, Kadir, Şahin ve Hakan BİLGİ’nin dedeleri RIZA BİLGİ

Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Avşar köyü Fakılar Mahallesi caminde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

2-Sultanköyü halkından, Mürvet ÇİMEN’in eşi, Abant Palace otel çalışanı Birkan, Gençlik ve Spor il müdürlüğü çalışanı İlhan, Belediye personeli Hakan, (merhum) Serkan ve Erkan ÇİMEN’in babaları FAHRİ ÇİMEN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Sultanköyü caminde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 

3-Bolu esnaflarından züccaciyeci, Naci ERGÜL’ün eşi, Saliha YURTCAN, Semra ÖZCAN, Sevgi YOKUŞ ve Ömer ERGÜL’ün anneleri, Gölyüzü Mahallesi esnaflarından (merhum) Mehmet ve (merhume) Emine YAĞLIOĞLU’nun kızı, Ferit YAĞLIOĞLU’nun ablası FERRUH ERGÜL Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar caminde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.