VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

“BUNLARIN SAHTE İFADELERİNE, SAHTE GÜLÜŞLERİNE ALDANMAYIN”

21 Mart 2019

....................................

Bolu’da yaşayan Çorumlular ile ikinci kez bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, “Gözünüzü kapatın ve bir dakika boyunca CHP’nin Bolu Belediyesi’ni aldığını hayal edin. Ondan sonra vicdanınız nereye derse gidin oraya oy verin. Sabah kalktığınızda ‘Eyvah! Ne oldu’ demeyin, dedirtmeyin.” ifadelerini kullandı.

Tarihi yerel seçimlere 10 gün kala Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, dün akşam Çorumlular Derneği’ni ikinci ziyaret etti.

“YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATI”

Dernek sosyal tesisini dolduran yaklaşık 300 kişiye seslenen Metin, hayata geçirmeyi taahhüt ettiği projeleri ile il başkanlığı, milletvekilliği ve bakan yardımcılığı dönemlerinde Bolu’ya kazandırdıklarını anlatarak, yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu söyledi.

“BUNLARIN SAHTE İFADELERİNE, SAHTE GÜLÜŞLERİNE ALDANMAYIN”

Büyük destek gördüğü gecede Millet İttifakı’nın CHP’li adayı Tanju Özcan’ı da eleştiren Metin, Bolulu seçmenleri boş laflara inanmamalarını konusunda uyararak, “Biz ileri geri laf konuşan kişiler değiliz. Bazıları var anca konuşur. Ama AK Parti de yapar. 8 yılda Meclis kürsüsünden sadece ve sadece konuşarak Bolu’ya bir çivi dahi çakamamışlara aldanmayın. Bunların sahte ifadelerine, sahte gülüşlerine aldanmayın. Aman ha! Bunların hedefi Tayyip Erdoğan’ı, bunların derdi Devlet Bahçeli’yi zayıflatmak. Bunların derdi Türkiye’yi zayıflatmak! Derdi size hizmet etmek falan değil! Derdi olan Türkiye’ye, Bolu’ya dair gelir bir şeyler anlatır. Sen ne yaptın bugüne kadar? Bolu’daki dikili taşın ne? Türkiye’deki dikili taşın ne? Kürsüye çıkıp iki süslü laf ederek siyaset yapılmaz. Siyaset doğru beyanlarla yapılır. Ben inanıyorum ki halkımız bugüne kadar bunlara geçit vermedi, inşallah bundan sonrada geçit vermeyecek.” dedi.

“EKSİĞİ, HATAYI GÖREN BİR ANLAYIŞIMIZ VAR”

17 yıllık AK Parti iktidarını değerlendiren ve özeleştiri yapan Metin, “AK Pati iktidara geleli 17 yıl oldu. Eksiğimiz, hatamız, yanlışımız olabilir mi? Evet, tabi ki olabilir. Ama Allah’ın izniyle o eksiği, o hatayı, o yanlışı da gören bir anlayışımız var.” ifadesini kullandı. 

“EYVAH! NE OLDU’ DEMEYİN, DEDİRTMEYİN”

Bolu’nun geleceğini maceraya sürüklememeleri konusunda Bolulu seçmenlere çağrıda bulunan Metin, “Evet, bugün dargınlığınız, küskünlüğünüz, kızgınlığınız olabilir. Ancak bir an olsun gözlerinizi kapatın; hani Peygamber Efendimiz bizlere ölüm tefekkürü tavsiye eder. Neden? Ölümü hatırlayın diye.  Niçin kendine gel ahirete hazırlık yap diye. Ben de size bir dakika gözünüzü kapatın ve bir dakika boyunca CHP’nin Bolu Belediyesi’ni aldığını hayal edin. Ondan sonra vicdanınız nereye derse gidin oraya oy verin. Sabah kalktığınızda ‘Eyvah! Ne oldu’ demeyin, dedirtmeyin.” dedi.

“BİZ BU MAKAMI HİZMET ARACI OLARAK GÖRÜYORUZ”

Metin, makam derdinin olmadığından da bahsederek, “Bu kardeşinizin makamla, mevkiiyle hiçbir işi yok. Bu kardeşiniz 29 yaşında il başkanı, 34 yaşında milletvekili, 38 yaşında bakan yardımcısı oldu. Daha ben ne isteyeyim Yüce Allah’tan? Biz bu makamı ‘amaç olarak değil, hizmet aracı olarak’ görüyoruz. O nedenle sizden ve Bolu halkından ricam, lütfen Bolu’nun ve Türkiye’nin geleceğini maceraya sürüklemeyin.” ifadelerini kullandı.

 • “BUNLARIN SAHTE İFADELERİNE, SAHTE GÜLÜŞLERİNE ALDANMAYIN”
 • “BUNLARIN SAHTE İFADELERİNE, SAHTE GÜLÜŞLERİNE ALDANMAYIN”
 • “BUNLARIN SAHTE İFADELERİNE, SAHTE GÜLÜŞLERİNE ALDANMAYIN”
2 yorum yapılmış
 • aydurtkarayollartaeron
  22 Mart 2019 • 09:59
  1 gün çalışan çaycı paspasciya kadro karayollarında 5 senedir yolda asıl işi yapan kelle koltukta çalışan taşeron işçiler kapsam dışı biz eyvah ne oldu dedik sahte ifade sahte gülüşlüler bu hatayı düzeltir mağduriyeti giderir dedik bize verilen sözlerde sahte çıktı ne yerel ne genel akp ye oy yok
 • orumlu
  22 Mart 2019 • 22:04
  biz onu çoktan dedik bile
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.