VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"BOLU HALKINA BORCUM VAR"

13 Mart 2019

...............................

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Bolu halkı sayesinde önemli görevlerde bulunduğunu söyleyerek; “Benim Cumhurbaşkanıma, teşkilatıma ve Bolu halkıma borcum var. Halkımız bu borcu ödememe izin verir veya vermez tabi ki halkımızın kararıdır. Biz halkımızdan bu izni talep ediyoruz.” dedi.

Fatih Metin, partisinin İl Genel Meclisi adayları tarafından düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Metin, bir basın mensubunun son bir ayda çok sayıda bakan geldiğini ve önemli vaatlerde bulunduklarını hatırlatması üzerine, Bakanlar tarafından verilen tüm sözlerin Bolu’ya verildiğini söyledi.

İCRAAT VERİLEN SÖZÜ NETİCELENDİRMEKTİR

Verilen sözlerin takip edilerek, neticelendirilmesi gerektiğinin altını çizen Metin, “Bakanlar talimatı verir ama bu talimatı bürokrasi yerine getirir. Yani bunun hukuki süreçte bir yazışması, programı, bütçeleştirilmesi, ödeneği, bunların hepsi bir adımdır. Ancak icraat verilen sözü neticelendirmektir. Bakan ‘hayırlı olsun’ dedi ama CHP’nin adayı ‘Sayın Bakanım şöyle bir söz vermiştiniz.’ diyebilecek mi? İşte bizim farkımız, Fatih Metin’in farkı burada ortaya çıkacak.” dedi.

“BAKANLARIN BOLU’YA GELİŞİ ÖNEMLİ”

Bakanların Bolu’yu ziyaret etmesinin önemli olduğunu vurgulayan Metin, “Bakanların Bolu’ya gelişi önemlidir. Çünkü hizmet iki kademelidir. Birincisi söz almaktır. Bu bizim görevimizdir. O sözü biz aldık, ondan sonra verilen sözün takibini yapıp hizmeti getirecek kişi belediye başkanı adayıdır. Bolu halkına sesleniyorum; o sözü CHP adayı mı getirir yoksa Cumhur İttifakı Adayı olarak ben mi yerine getiririm? Biz bunun sözünü almışız, keza CHP adayının da önünü açmışız. Ama asıl beceri ondan sonra.” diye konuştu.

“O MECLİS KÜRSÜSÜNDEN BOŞ LAF EDERKEN BİZLER DOĞALGAZ GETİRMEKLE UĞRAŞIYORDUK”

“Hayatı boyunca bir lira ödenek sağlamamış, hayırlı bir tane çivi çakmamış, taş üstüne taş koymamış bir aday acaba bunların kendi kendine geleceğini mi zannediyor?” sözleriyle Özcan’ı eleştiren Metin, “Evet, öyle zannediyor. Vatandaşlarımız, hemşerilerimiz merak etmesin. İşte Fatih Metin farkı işte burada devreye girecek. Biz Ankara’da Bolu’yu 4 yıl milletvekili ve 7 yıl bakan yardımcısı olarak temsil ederken boş durmadık. Kapı kapı gezdik. CHP’nin adayı meclis kürsüsünden boş laf ederken bizler Bolu’ya doğalgaz getirmekle, bizler Adliye Sarayı kazandırmakla, bizler Kapalı Spor Salonu yapmakla uğraşıyorduk. O kepçenin önünde şov yaparken biz Bolu Belediyesi’nin arkasından pazar yerine tünel yapmakla uğraşıyorduk. Bolu halkının da bunu bileceğini umuyorum.” ifadesini kullandı.

“BOLU HALKINA BORCUMUZ VAR”

Metin, 17 yılda Bolu halkı sayesinde önemli görevlerde bulunduğunu ve Bolu’ya borcunun olduğunu belirterek, şunları söyledi, “Ben o birikimi hizmete dönüştürmek için bu göreve talibim. Ben makam mevki derdi olan biri değilim. Bizim vatandaşlarımıza borcumuz var. Ben buralara kendi kendime veya çok özel bir insan olduğum için gelmedim. Ben bu makamlara fırsat verilerek geldim. Bu fırsatı da Sayın Cumhurbaşkanımız, teşkilatımız ve halkımız verdi. Benim Cumhurbaşkanıma, teşkilatıma ve Bolu halkıma borcum var. Halkımız bu borcu ödememe izin verir veya vermez tabi ki halkımızın kararıdır. Cumhurbaşkanımız izin verdi, teşkilatımız izin verdi, şimdi geldi Bolu halkının iznine. Asıl izin bu. Biz halkımızdan bu izni talep ediyoruz.” Ayşe Songül Erhan

 • "BOLU HALKINA BORCUM VAR"
 • "BOLU HALKINA BORCUM VAR"
 • "BOLU HALKINA BORCUM VAR"
 • "BOLU HALKINA BORCUM VAR"
2 yorum yapılmış
 • Ahmetgunes
  13 Mart 2019 • 17:52
  Halka vaat lazim değil icraat gerekir boluda sular gunbur gunbur ama enpahali suyu iciriyorsunuz bol keseden atiyorsunuz
 • aydurtkarayollartaeronmadurlar
  14 Mart 2019 • 20:29
  Karayollarında hizmet alımında çalışan yolun bakım onarım telcit yama kaza kısacası asıl işini yapan taşeron işçilere kadro sözü verdiniz geçen seçim ancak ihale şartnamesini değiştirerek yani hizmet alımını anahtar teslimi iş göstererek bizleri kapsam dışı bıraktıniz işe girip 1 gün çalışan çaycı paspasci kadro aldı yolda kelle koltukta 5 senedir asıl işi yapanlar kapsam dışı sebep olan iktidar Parti'nin adı Adalet ve kalkınma yersen aksini idd
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.