VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AK PARTİ VE MHP'NİN OY KAYBETMESİ TERÖRİSTİ SEVİNDİRİR

9 Mart 2019

............................

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Türkiye’nin beka sorunu olduğunu belirterek, “Türkiye’nin bir beka sorunu var. AK Parti’nin, MHP’nin burada oy kaybetmesi, belediye başkanlığını kaybetmesi öncelikle PKK, sonra DHKPC, FETÖ, Amerika ve Avrupa’yı sevindirir.” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, seçim çalışmaları kapsamında SEMMAK fabrikasını ziyaret ederek, çalışanlardan destek istedi.

“ARTIK TÜRKİYE’DE İKİ GRUP VAR”

MHP’li İbrahim Doğan’ın da destek verdiği fabrika ziyaretinde işçilere AK Parti ve MHP’nin ortak adayı olduğunu söyleyen Metin,  “Netice itibariyle Türkiye’de şartlar belli. Siyasi güçler de belli. Artık Türkiye’de iki grup var. Birisi Cumhur İttifakı diğeri Zillet İttifakı. Cumhur İttifakı kim? AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi. Zillet İttifakı kim? PKK’nın siyasi uzantısı HDP, CHP, İP. Dolayısıyla bunlara göre bir değerlendirme yapma gereği doğdu.” dedi.

“KIRGINLIKLARI, KIZGINLIKLARI BİR KENARA BIRAKALIM”

Yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu dile getiren Metin, “Size iki şey söylüyorum; bakın sizin karşınıza lafla çıkmıyoruz. İşte yaptıklarımız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. Takdir elbette sizindir.  Ama bir kızgınlık, kırgınlıkla hareket etmeyelim. Kırgınlıkları, kızgınlıkları bir kenara bırakalım. Sizlerden biraz daha aklıselim düşünüp; Bolu’nun, Türkiye’nin geleceğinizi iyi hesap edip, takdir hakkınızı ona göre kullanmanızı rica ediyoruz.” diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN BEKA SORUNU VAR”

Türkiye’nin beka sorunu olduğundan da bahseden Metin, “Türkiye’nin bir beka sorunu var. Meseleye bir de böyle bakmanızı istiyoruz. AK Parti’nin, MHP’nin burada oy kaybetmesi, belediye başkanlığını kaybetmesi öncelikle PKK, sonra DHKPC, FETÖ, Amerika ve Avrupa’yı sevindirir. Yani Türk düşmanlarını çok net bir şekilde sevindireceğini ifade ediyorlar zaten.” ifadelerini kullandı. 

“KIZDIĞINIZ BİR ŞEY VARSA TAMİR EDECEK YİNE BU KARDEŞLERİNİZDİR”

Metin ayrıca, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli’nin, “Kürdistan’da biz kazanacağız. Batıda da AK Parti ve MHP'ye kaybettireceğiz” sözlerini anımsatarak, “Adamın teki diyor ki; Kürdistan’da biz kazanacağız, batıda da AK Parti ve MHP’ye oy kaybettireceğiz. Dolayısıyla meseleye bir de bu noktadan bakmanızı rica ediyoruz. Şayet kızdığınız, kırıldığını bir şey varsa onu da dinleyip tamir edecek yine bu kardeşlerinizdir. İşte İbrahim hocam, bir ve beraberiz.” dedi.

DOĞAN: “SEÇİMLER TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

MHP’li İbrahim Doğan da seçimlerin önemine değinerek, “Değerli arkadaşlar bu seçimler Türkiye’nin geleceği için çok önemli. Neden önemli? Biliyoruz ki bize dost olan ülke sayısı çok az. Biz bunlara karşı savaş verirken, Bolu’muzun geleceği için çalışmamız gerekiyor. Tercihimizi de buna göre yapmamız gerekiyor.” dedi.

“BELEDİYEYİ BATIRDIKTAN SONRA HİÇBİR ANLAMI YOK”

Doğan, projelere ve verilen vaatlere de değinerek, “Projelerin uygunluğu her zaman önemlidir. Ama kaynağı da çok önemlidir. Neyle, hangi parayla yapacaksınız? Bolu Belediyesi’ni batırdıktan sonra hiçbir anlamı yok. Eğer su ucuzlayacak diyorsanız, bunun kaynağını da açıklamanız lazım. Biz kaynağını açıklıyoruz. Karadere suları gelince su fiyatları ucuzlayacak. Keza diğer projeler de öyle. Stadyum, Millet Bahçesi gibi projeleri Bakanlık destekli yapılacak ve belediye bütçesinden hiçbir para çıkmadan yapılacak projeler.  Lütfen tercihimizi buna göre yapalım” diye konuştu.

 • AK PARTİ VE MHP'NİN OY KAYBETMESİ TERÖRİSTİ SEVİNDİRİR
 • AK PARTİ VE MHP'NİN OY KAYBETMESİ TERÖRİSTİ SEVİNDİRİR
 • AK PARTİ VE MHP'NİN OY KAYBETMESİ TERÖRİSTİ SEVİNDİRİR
 • AK PARTİ VE MHP'NİN OY KAYBETMESİ TERÖRİSTİ SEVİNDİRİR
5 yorum yapılmış
 • hahha
  10 Mart 2019 • 08:36
  evet sizle beraber ortaya çıktı bu sorun
 • zbolulu
  10 Mart 2019 • 11:40
  ARTIK YETER HANGİ BEKA BELALARI KİM GETİRDİ BAŞIMIZA UTANMADAN BEKA SORUNU LAHMACUN YEDİRİR KEN NERDEYDİ BU BEKAAAAAA MERİ MERİ DERKEN YOKMUYDU BU BEKAAAAA
 • yokyokyok
  12 Mart 2019 • 02:18
  evel Allah biz Türküz bizim öyle bir sorunumuz hiç olmadı olmayacakta
 • bolulu
  12 Mart 2019 • 10:23
  anlamıyorum temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp öne sürmek nedir? bu beka sorunu nedir? başkanları bunlara matbu bi yazı gönderiyor, ezberliyorlar, sonra onlardan olmayan pkklı,terörist ilan ediyorlar! la biz teröristmiyiz yani şimdi bu kadar kutuplaştırılmaz ya bi insan olun el insaf elinizi bi vicdanınıza koyun. yeter artık yahuuuu
 • Kirliemeller
  12 Mart 2019 • 11:33
  Amerikanın,avrupanın seben kıbrıscık mudurnu dörtdivan üzerinde ne gibi emelleri var acaba
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.