VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

METİN KALEDEN MÜJDELEDİ

7 Mart 2019

..................................

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, seçim çalışmaları için gittiği Sağlık Mahallesi’nde ev ev dolaşarak destek istedi. Metin, hemşeri grupları için sosyal tesis ile ihtiyaç sahibi öğrenciler için etüt merkezi yapacaklarını müjdeledi.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Cumhur İttifakı seçim çalışmalarını AK Parti’nin kalesi Sağlık Mahallesi’nde sürdürdü. Sağlık Mahallesi’nde büyük destek gören Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, lehine adaylıktan çekilen MHP’li İbrahim Doğan, İl Başkanı Nurettin Doğanay ve AK Parti-MHP’li teşkilatları ile birlikte kapı kapı dolaşarak destek istedi.

MÜJDELER PEŞ PEŞE GELDİ

Metin, yaptığı açıklamada, Sağlık Mahallesi’ni önümüzdeki dönemde daha da geliştireceklerini söyledi. Sağlık Mahallesi’ni baştan aşağı elden geçireceklerini ve çiçek gibi yapacaklarını belirten Metin, ayrıca mahalleye sosyal tesis ve etüt merkezi sözü de verdi.

SOSYALLEŞME TESİSİ YAPACAĞIZ

Sağlık Mahallesi’nin farklı hemşeri gruplarını barındırdığına dikkat çeken Metin, “Önümüzdeki dönemde burada özellikle hemşeri gruplarının istediği, hemşerilerimizin sosyal anlamda bir araya gelecekleri yer problemi vardı. Onu da tek tek hallediyoruz. İnşallah bu birlikteliği, bu dayanışmayı, bir ve beraber olmayı sağlayacak tesisleri de Sağlık Mahallesi’ne kazandıracağız.” dedi.

İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE ETÜT MERKEZİ

İhtiyaç sahibi öğrencileri de unutmadıklarını ifade eden Metin, “Sağlık Mahallesi’nde okuyan, şehir merkezine gidip gelmekte zorlanan ve ihtiyaç sahibi olan bütün kardeşlerimize için etüt merkezi açacağız. Burada Sağlık Merkezi’nde önemli etüt merkezini de, hatta merkezlerini de inşallah kazandıracağız.” diye konuştu.

  • METİN KALEDEN MÜJDELEDİ
  • METİN KALEDEN MÜJDELEDİ
  • METİN KALEDEN MÜJDELEDİ
1 yorum yapılmış
  • Varanda
    7 Mart 2019 • 11:37
    Metin bey seni sağlık mahallesi bile kurtaramayacak
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.