VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"CEZAEVİNDE SADECE ENGİN ALAN'I ZİYARET ETTİM"

6 Mart 2019

........................

Haber: Ayşe Songül ERHAN

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ziyaret ettiği şeklindeki iddialara sert tepki göstererek, "Bunlar tamamen iftira. Benim cezaevinde ziyaret ettiğim tek milletvekili FETÖ kumpasıyla 3,5 yıl cezaevinde yatan Özel Kuvvetler eski Komutanı ve MHP eski Milletvekili Engin Alan'dır. Sayın Alan 12 milletvekiliyle gittiğimiz ziyaretimiz sırasında bana dönerek, ''Seni çok yakından takip ediyorum. Sen gerçek bir vataneversin' diyerek alnımdan öptü" dedi.  Özcan ayrıca, "Adalet Bakanlığında bütün kayıtlar mevcut. Cezaevinde kimi ziyaret etmişim gidip sorsunlar" ifadelerini kullandı. 

Köroğlu Televizyonu'nda canlı olarak yayınlanan Siyaset Arenası programında Bolu Gazetesi Sahibi Caner Güngör ile Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve  Özgür Bolu Gazetesi Editörü Bülent Velioğlu'nun sorularını yanıtlayan CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, cezaevinde ziyaret ettiği tek milletvekilinin MHP eski Milletvekili Engin Alan olduğunu söyledi. 

"BENİM TERÖRE KARŞI DURUŞUMU BİLEN BİR İNSAN"
"HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı Edirne Cezaevi'nde ziyaret etti mi diye soruyorlar. Etmedim kardeşim, etsem söylerim. CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nu iki kez ziyaret etmek istedim ancak ikisinde de sıkıntı yaşadım ve ziyaret edemedim. Tek ziyaret ettiğim milletvekili zamanında FETÖ kumpasında tutuklanan ve Sincan Cezaevi'nde kalan MHP Milletvekili Engin Alan'dır. Kendisi mağdur olduğunu bildiğim ve gerçek Türk milliyetçisidir. Özel Kuvvetler eski Komutanı Engin Alan Paşa cezavinde beni alnımdan öptü. Alan Paşa bana, 'Seni çok yakından takip ediyorum. Sen gerçek bir vataneversin' dedi. 12 Milletvekili gitmiştik geldi ve beni alnımdan öptü. Benim duruşumu ve teröre karşı hassasiyetimi bilen bir kişi."

"ADALET BAKANLIĞI KAYITLARINDAN BAKSINLAR"
"FETÖ'cülerin Ergenekon kumpası sonrasında 3,5 yıl cezaevinde kalan Engin Alan çok delikanlı dimdik bir adam. Cezaevinde bana, 'Vallahi hiç umrumda değil, benim ömrüm terörle mücadelede dağlarda geçti. Bunlara geri adım atmam' dedi. Onun için benim cezaevinde ziyaret ettiğim tek milletvekili Engin Alan'dır. Adalet Bakanlığı kayıtları herkesin elinde. Hangi cezaevine gidip kimi ziyaret ettiğim ortaya çıkar. Beni bu konuda eleştirenler sorsunlar öğrensinler."

6 yorum yapılmış
 • murat
  6 Mart 2019 • 03:23
  Adamsın
 • ali
  6 Mart 2019 • 08:10
  Şunu unutmayın bu ülkede yaşayan her vatandaş gibi demirtaş da bu ülkenin evladıdır,ziyaret etse ne olacak ,lütfen ayrıştırmayın.
 • Beyaz
  6 Mart 2019 • 14:57
  Ali vatan hainleri vatanın evladı değil vatanın yüz karasıdır.askerlerimizi evlatlarımızı şehit eden bir örgütün sözde siyasi başkanı nasıl olurda vatan evladı olur ? Sayın özcanın tavrı her zaman bellidir vatan haini demirtaşla bir araya gelmez.
 • Ttt
  6 Mart 2019 • 17:39
  Nerden evladi yandasi pkk savunan bir olusumu nekadar normal karsiliyosunuz
 • Ahmet
  6 Mart 2019 • 18:09
  Biz teroriste adam da demeyiz, memleket evladı da demeyiz. Bal gibi de ayristiririz.
 • Abdullah
  9 Mart 2019 • 16:37
  Sayın Tanju Özcana sallayanlar Düne kadar hocaefendiii okyanus ötesine selamlar diyolardı ne istedinizde vermedikkk oldu ve hocaefendileri fetö oldu :) YAZIK artık herkes gözünü açsın bee bugüne kadar haklarımızı hep çaldılar polislik sınavları olsun öss kpss olsun hep hakkımız yendi ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN DÜNDE BUGÜNDE AÇIN GÖZÜNÜZÜ AÇINNNNNNNNNNNN !!!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.