Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"STADYUMUN TEMELİNİ BU YIL ATACAĞIZ"

4 Mart 2019

....................................

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, su fiyatları, stadyum ve ulaşım konusunda açıklamalarda bulundu. Metin, Köroğlu Mahallesi’nde yaptığı açıklamada, su fiyatlarının Karadere projesi biter bitmez ucuzlayacağını, yaşanılan ulaşım problemini ise çözeceklerini söyledi. Stadyumla ilgili de taraftara müjdeler veren Metin, “İnşallah stadyumu 2019 yılı içerisinde temelini yine vatandaşımızın belirlediği yere atacağız” açıklaması yaptı.

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, seçim çalışmalarını bugün Köroğlu Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü. Metin, lehine adaylıktan çekilen MHP’li İbrahim Doğan, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve AK Parti-MHP teşkilatlarıyla birlikte gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde Bolu halkının ortak problemlerini tek tek çözeceğini söyledi.

“ULAŞIM PROBLEMİNİ ÇÖZECEĞİZ”

Büyük destek gördüğü ziyaretlerde ulaşım konusunun Bolu halkının ortak sorunlarından bir tanesi olduğunu belirten Metin, “İnşallah önümüzdeki dönemde bu yetkiyi devraldıktan sonra, hemen ulaşım problemini çözeceğiz. Otobüslerimizin güzergâhını, otobüslerimizin şeklini, şemailini değiştireceğiz. Bekleme süresi artık bundan sonra olmayacak. Vatandaşımız konforlu bir şekilde yolculuk yapacak. İnşallah güzergâhlarımızı da mutlaka hastane önlerinden ve belediye önünden geçmek üzere düzenleyeceğiz.” dedi.

“SU FİYATLARI UCUZLAYACAK”

Diğer bir sorunun su fiyatları olduğunu belirten Metin, su fiyatlarının, memba suyunu musluklarla buluşturacak Karadere projesinin tamamlanmasıyla birlikte ucuzlayacağını tekrarlayarak, “Su paralarının pahalılığından dert yanıyor vatandaş. İnşallah bunun da çözümü hemen Karadere Suları’nı Bolu ile kavuşturmak. Bununla ilgili 25 milyonluk ödeneği biliyorsunuz Tarım ve Orman Bakanımız bize vaat etmişti. Hemen göreve gelir gelmez bu çalışmalarımızı da yapıp Karadere Suları’nı memba suyunu vatandaşımızın çeşmelerinden akıtacağız. Aynı zamanda talebi olan, suyu da ucuzlatacağız inşallah.” diye konuştu.

“STADYUMUN TEMELİNİ BU YIL ATACAĞIZ”

Cumhur İttifakı Adayı Fatih Metin, stadyum konusuna da değindi. Stadyum özlemi yaşayan Boluspor taraftarına müjde veren Metin, “Buradan bütün Boluspor taraftarlarına, Bolululara müjdelerimizi iletelim. Hem Çevre ve Şehircilik Bakanımız hem Gençlik ve Spor Bakanımız ve hem de Cumhurbaşkanı Yardımcımız’ın gelişinde kendilerinin bizlere ilettikleri destek sözleriyle inşallah bu stadyumu 2019 yılı içerisinde temelini yine vatandaşımızın belirlediği yere atacağız. Çam kozalağı şeklinde tasarlanan bu projeyi inşallah Bolu’ya tüm Türkiye’ye kazandırmış olacağız. Bütün Boluspor taraftarına hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

 • "STADYUMUN TEMELİNİ BU YIL ATACAĞIZ"
 • "STADYUMUN TEMELİNİ BU YIL ATACAĞIZ"
3 yorum yapılmış
 • doent
  4 Mart 2019 • 21:03
  Mevcut yerine stad yapılması gelecekte çok büyük problemler doğurur. Lütfen bunu dikkate alın. iki haftada bir gün için bu kadar geniş bir bölge ziyan olmasın.
 • EmruhAtalay
  5 Mart 2019 • 12:11
  Yeni stad şimdiden Hayırlı olsun.
 • LaflApeynirgemisi
  5 Mart 2019 • 23:23
  Lafla peynir gemisi yürümez be Türkiye'nin en fazla yeraltı suyunun olduğu yer Bolu ama su fiyatlandırma konusunda Türkiye nin en pahalı şehirlerinden birisi ve bunu da maalesef sizin yönetim yapmakta Fatih bey tabi vatandaş olarak ta biz bunu göz önünde bulundurarak hareket edeceğiz . #Makarna istemiyoruz
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.