Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÖZCAN'A YOĞUN İLGİ

4 Mart 2019

............................

Seçim çalışmalarını hızlandıran Tanju Özcan, Sebenli Kadınlar Derneği tarafından bir otelde düzenlenen etkinliğe katıldı. Programa katılan yaklaşık bin kişi ile tek tek tokalaşıp, masaları gezen Özcan, kadınların ilgisi ile karşılaştı. Fotoğraf çektirmek için dakikalarca sıra bekleyen kadınlar, özçekim yaparak Tanju Özcan’a başarılar diledi.

Mevcut belediye başkanı Alaaddin Yılmaz’ın yarım kalan tüm projelerini tamamlayacağını ifade eden Özcan, “Belediyemizin olumlu projeleri var. Yarım kalanlarının hepsini tamamlayacağız. Bolu için el ele verip, sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceğiz. Yaşanılabilir bir Bolu için çok çalışmamız gerekiyor. Bu nedenle de sizlerin desteğine ihtiyacımız var” diye konuştu.

KIRAATHANELERİ DOLAŞTI

Özcan daha sonra partililerle birlikte Köroğlu Mahallesine giderek kıraathaneleri dolaştı. Vatandaşlarla sohbet eden Özcan, yaşadıkları sıkıntılar hakkında bilgiler aldı. Hizmet gitmeyen hiçbir mahalle kalmayacağını dile getiren Özcan, “Bolu’da hiçbir mahallede sorun kalmayacak. Belediye’nin yapmakla yükümlü olduğu asli görevlerinin dışında tüm mahallelerimizle ilgili projelerimiz var. Bu projeleri incelediğinizde hayal ettiğiniz, modern bir Bolu’nun nasıl yaratılacağını göreceksiniz. Sizlerin teveccühü ile başkan olduğum zaman Bolu’nun nasıl kalkınacağına hep birlikte şahitlik edeceğiz” dedi.

  • ÖZCAN'A YOĞUN İLGİ
  • ÖZCAN'A YOĞUN İLGİ
  • ÖZCAN'A YOĞUN İLGİ
1 yorum yapılmış
  • seben14
    5 Mart 2019 • 14:14
    Sebenliler Fatih Metin diyor. Tanjunun işbirlikçilerinin kimler olduğunu bütün Sebenliler biliyor. Bizde adamı yolda bırakmak hele satmak hiç yoktur.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.