VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"AK PARTİ GELDİ HER ŞEY DÜZELDİ"

16 Şubat 2019

.........................

Seçim çalışmalarını Kılıçarslan Mahallesi’nde sürdüren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, ”AK Parti geldi her şey düzeldi” dedi.

Kılıçarslan Mahallesi’nde esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Fatih Metin, Bolu Belediye Başkanı olduğu takdirde hayata geçireceği projeleri anlattı. Kılıçarslan ziyareti sırasında AK Parti Adayı Fatih Metin, Bolu insanının sağduyulu bir yapıya sahip olduğunu, her zaman vatanından, milletinden ve devletinden yana tavır sergilediğini vurgulayarak, 31 Mart günü de Bolu halkının en doğru kararı vereceğinden şüphesinin olmadığını söyledi.

“AK PARTİ GELDİ HER ŞEY DÜZELDİ”

Ziyaret sırasında Hayrettin Ülkü isimli esnafın dükkanına uğrayan Fatih Metin, projelerini Ülkü’ye anlattı ve 31 Mart’ta desteğini istedi. Hayrettin Ülkü de AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek “Biz eskileri bilmeyiz ama, eskiden Türkiye yağ kuyrukları ve mazot kuyrukları ile anılan bir ülkeydi. AK Parti geldikten sonra bir çok alanda güzel gelişmeler oldu. Mesela hastanelerimiz çok kötüydü. Şimdi sağlık sistemimiz çok iyi. AK Parti geldikten sonra her şey düzeldi. Hizmetlerinden dolayı Cumhurbaşkanı’mıza ve AK Parti yöneticilerine teşekkür ederim. Allah daim etsin. Daha iyi olsun İnşallah” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.