Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"VERDİĞİM BÜTÜN SÖZLERİ YERİNE GETİRDİM"

10 Şubat 2019

..........................................

Haber- Ayşe Songül Erhan

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Mengen CHP Belediye Başkan Adayı Turhan Bulut'un aday tanıtım toplantısına katılarak destek oldu. Özcan yaptığı açıklamada, “Biz yalan söylemeyi bilmeyen, dürüst insanlarız” dedi.

Tanju Özcan, Mengen mevcut başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Turhan Bulut'a destek olmak için aday tanıtım toplantısına katıldı. Açılışta açıklamalarda bulunan Tanju Özcan "Biz yalan söylemeyi bilmeyen, dürüst insanlarız. Verilen sözün ne kadar önemli olduğunu bilen insanlarız. Biz kul hakkı yemeyiz, biz vicdan sahibi insanlarız. O anlamda ben Turhan Bey'e şu 5 yıllık çalışmaları için teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki hafta cuma günü saat 18:30' da kapalı spor salonunda projelerimizi açıklayacağız. Bu projeleri açıklamakla kalmayacağız önümüzdeki 5 yıl tek tek hayata geçireceğiz" dedi.

"VERDİĞİM BÜTÜN SÖZLERİ YERİNE GETİRDİM"

CHP Mengen Belediye Başkan Adayı Turhan Bulut ise yaptığı açıklamada "5 yıl önce seçimlerde verdiğim her sözü yerine getireceğim demiştim. Seçim bildirgeme yapamayacağım hiçbir şey yazmadım ve 5 yıl sonra karşınıza alnım açık başım dik geleceğim dedim. Seçim bildirgesinde ne yazdıysam hepsini tek tek yerine getirdim. Biz üretimden yana, biz yatırımlardan yana, biz halkın söylediklerine kulak veren ve onların söylediklerini hayata geçirmek için ant içmiş bir CHP'li başkan olarak bu sözlerimi yerine getirmenin büyük bir onuru ile karşınızdayım" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Özcan ve partililer seçim bürosunun açılışına katıldı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.