Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"HERKESİN ÖNÜNDE KURAN'A EL BASACAĞIM"

9 Şubat 2019

.....................................

Haber- Ayşe Songül Erhan

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Bolu Çorumlular Derneği'nin yeni başkanı Hakkı Dişli ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Özcan, “Eğer kazanırsam göreve herkesin önünde Kuran’ı Kerim’e el basıp, yemin ederek başlayacağım. Bu yemin inançlı biri olarak beni daha sorumlu davranmaya itecek” dedi.

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Tanju Özcan, partililerle birlikte Bolu Çorumlular Derneği'ni ziyaret etti. Dernek başkanı Hakkı Dişli ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulunan Özcan, daha sonra yaptığı konuşmasında "Tarafsız bir şekilde kimseyi ayırmadan, kimsenin ekmeği ile oynamadan belediye başkanlığı görevini yapacağıma emin olun. Türkiye'de yemin ederek göreve başlayan ilk başkan ben olacağım. Eğer kazanırsam, belediyenin önüne büyük bir masa çıkarıp sizleri de davet edip herkesin huzurunda Kuran'ı Kerim'e el basarak yemin edip görevime başlayacağım.Bu yemin hem inançlı biri olarak daha sorumlu davranmaya itecek, hem de Bolu'da yaşayan herkese güvence olacak" ifadelerini kullandı.

 • "HERKESİN ÖNÜNDE KURAN'A EL BASACAĞIM"
 • "HERKESİN ÖNÜNDE KURAN'A EL BASACAĞIM"
2 yorum yapılmış
 • Divani
  11 Şubat 2019 • 10:20
  Kuran'ı ve Ezanı bu ülkede yasaklayan senin partin değil mi? Hangi yüzünle Kuran'a el basıp yemin edeceksin? Sakın yapma, partin seni afaroz eder sonra. cıs cıs Politika ne menem şeymiş, anlamak mümkün değil. Kuranı ezanı yasaklayan partinin adayı kazandığında Kuran a el basıp yemin edecekmiş!
 • mahmut
  11 Şubat 2019 • 11:59
  laikliğe aykırı değil mi hayırdır laiklik mi değişti siz mi değiştiniz
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.