Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

FATİH METİN'DEN ÇOCUKLARA MÜJDE...

8 Şubat 2019

...................

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Bolu’ya aqua park kazandıracağını açıkladı. Metin, pek çok öğrencinin aqua park isteğinin olduğunu dile getirerek, “Fatih amcaları, Fatih abileri onları unutmadı, unutmayacak ve inşallah onlar için Bolu’ya bir aquapark kazandıracak. Bütün Bolulu çocuklara buradan müjdem olsun” dedi.


Fatih Metin, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Kültür Mahallesi’nde karşılaştığı ilkokul öğrencileriyle sohbet ederek isteklerini sordu. 

“BEĞENİRSENİZ YAPACAĞIM”
Samimi görüntülerin yaşandığı anlarda AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Metin, etrafını saran Kültür İlkokulu öğrencilerine şeker dağıtarak, “Beğenirseniz Bolu’ya bir aqua park yapacağız.”  dedi. Bunun üzerine öğrenciler, sevinç çığlıklarıyla ve alkışlarla aqua parkı onaylarken, Metin, “O zaman hayırlı uğurlu olsun” diyerek Bolu halkına ve gençlere aqua park sözü verdi.

“FATİH ABİLERİ ONLARI UNUTMADI, UNUTMAYACAK”
Metin, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nde yaptığı açıklamada ise çocuklar için pek çok projelerinin olduğunu belirti.  Bunlardan birinin aqua park olduğunu dile getiren Metin, “Bolu’da bizim yaz sezonumuz kısa ama çocuklarımızla sokakta, mahallede, okulda her yerde karşılaştığımız, kucaklaştığımız, onların o sevgisini yüreğimizde hissettiğimiz dönemlerde, onlardan aldığımız bir talep var. Fatih amcaları, Fatih abileri onları unutmadı, unutmayacak ve inşallah onlar için Bolu’ya bir aquapark kazandıracak. Bütün Bolulu çocuklara buradan müjdem olsun. Bolu’da yeni dönemde çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın hoşça vakit geçirecekleri bir eğlence merkezini, aquaparkı Bolu’ya kazandıracağız. Hayırlı uğurlu olsun sevgili çocuklar. Hepinizi öpüyorum” diye konuştu.

  • FATİH METİN'DEN ÇOCUKLARA MÜJDE...
  • FATİH METİN'DEN ÇOCUKLARA MÜJDE...
  • FATİH METİN'DEN ÇOCUKLARA MÜJDE...
  • FATİH METİN'DEN ÇOCUKLARA MÜJDE...
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.