Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"HERKES RAHAT OLSUN"

7 Şubat 2019

..........................................

Haber-Ayşe Songül Erhan

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, "Tekrar söylüyorum belediye çalışanlarını kendi ailem gibi görüyorum. Herkesin içi rahat olsun kimsenin ekmeği ile oynamayacağım dedim, bugünde aynı noktadayım. Hiçbir belediye çalışanı işten çıkartılmayacak" dedi.

Tanju Özcan kendisinin başkan seçildiği takdirde belediyeden işçi çıkartılacağı konusunda açıklama yaptı.  Kamuoyunda algı oluşturulmaya çalışıldığını ve söylenenlerin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Özcan "İlk aday olduğum gün teferruatlı bir şekilde söylemiştim. Ancak aradan geçen sürede bazı kötü niyetli insanların belediye çalışanlarımızla ilgili benim söylemediğim şeyleri söylemiş gibi kamuoyuna lanse etme ve yönlendirme çabaları olduğunu görüyorum. Tekrar söylüyorum belediye çalışanlarını kendi ailem gibi görüyorum. Herkesin içi rahat olsun kimsenin ekmeği ile oynamayacağım dedim, bugünde aynı noktadayım. Hiçbir belediye çalışanı işten çıkartılmayacak. Hiçbir belediye çalışanı sağa sola sürgün edilmek suretiyle rahatsız edilmeyecek. Belediye çalışanlarımızla barış ve kardeşlik içerisinde mutlu bir şekilde Bolu'muza hizmet etmek için bu yola çıkıyoruz" dedi.

"KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN"

Gelecek günlerin belediye çalışanları için çok daha güzel olacağını ifade eden Özcan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Allah nasip ederse de 31 Mart'tan sonra belediye çalışanlarımızın tamamı bizim yol arkadaşımız olarak bizimle birlikte hizmet edecek. Bundan dolayı kimsenin bir şüphesi tereddüdü olmaması bakımından bu açıklamayı bir kez daha yapmak durumunda kaldım. Herkes rahat olsun, mutlu bir şekilde işine dört elle sarılsın. Gelecek günler belediye çalışanlarımız için çok daha güzel, mutlu ve huzurlu olacak. Zaten bizim sloganımız şu; Bolu'yu seviyorum. Belediye çalışanlarını da çok seviyorum, hepsi benim ailemin bir ferdidir, hep beraber Bolu'ya hizmet edeceğiz."

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.