Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"BOLU HALKI MHP'Yİ BEKLİYOR"

7 Şubat 2019

................................

Haber: BMA

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu İl Teşkilatı, Semerkant Mahallesi İzzet Baysal Caddesi üzerinde de bir seçim irtibat bürosu açtı. MHP MYK Üyeleri’nin de bulunduğu açılışa çok sayıda vatandaş da katıldı.MHP MYK Üyesi Alperen, "Bolu halkı Milliyetçi Hareket Partisine hazır bir şekilde bekliyor"dedi

31 Mart Yerel Seçimleri için saha çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu İl Teşkilatı, seçim irtibat bürosunu açtı. Semerkant Mahallesi İzzet Baysal Caddesi Merkez Karakol Mevkiinde bulunan seçim irtibat bürosunun açılışına MHP MYK Üyeleri Abdullah Bahadır Alperen ve Ahmet Yılmazer, MHP İl Başkanı Cihan Başaran, MHP Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan, Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül, MHP İl ve İlçe Teşkilatları yöneticileri, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı. Yapılan duanın ardından  kesilen kurdale ile MHP Bolu Seçim İrtibat Bürosu resmen açıldı.

"BUGÜN BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Açılışın ardından partililer ve vatandaşlara ilk olarak MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran seslendi. MHP İl Başkanı Başaran konuşmasında şunları söyledi: “Bugün bizim için çok önemli bir gün. 31 Mart yerel seçimleri için start verdiğimizde bir söz söylemiştik: ‘Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bolu’daki çıtasını yükselterek, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bolu’da büyük bir zafer kazanacağını ve 12 belediyeye de talip olduğumuzu’ belirtmiştik. Bu 12 belediyeyi kazanabilmemiz için kıymetli Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi aramıza MYK üyelerinden iki tecrübeli isim gönderdi. MYK üyemiz Sayın Ahmet Yılmazer ve yine MYK üyemiz Avukat Sayın Bahadır Alperen Beyefendiler. Hoş geldiler, sefa getirdiler, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu teşkilatına güç verdiler. Kendilerine şükranlarımızı sunuyorum.”

“BELEDİYENİN BURCUNA 3 HİLAL BAYRAĞINI ASMAYA GELDİK”

MHP İl Başkanının ardından sözü MYK üyesi Ahmet Yılmazer aldı. Konuşmasına “Sayın Bolulular büklüm büklüm geldik, sırtımızda vatan yükü, millet yükü; yüreğimizde, kalbimizde Allah aşkı, ezan aşkı bayrak aşkı. Selam getirdim hepinize Türkmen Beyi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, gardaşınız Devlet Bahçeliden” diyerek başlayan MHP MYK Üyesi Yılmazer, MHP’nin Adana’da gerçekleştirilecek 50. yıl kutlamalarına Devlet Bahçeli’nin Boluluları davet ettiğini söyledi.

Yılmazer konuşmasında ayrıca, “Buraya, Boluya, Köroğlu’nun torunlarıyla birlikte omuz omuza, asenalarımızla birlikte, bacılarımızla birlikte, hatunlarımızla birlikte, kızanlarımızla birlikte belediyenin burcuna 3 hilal bayrağını asmaya geldik. Vazgeçilmez yeminimiz var. Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünü, parçalanmaz bütünlüğünü korumaya and içen vazgeçilmez yeminimizi tutmaya geldik. Bolu’da girilmedik hane bırakmayacağız, elini tutmadığımız vatandaş bırakmayacağız, inat ettik 3 hilali o gördüğünüz belediyenin burcuna asacağız” ifadelerini kullandı.

“BOLU HALKI MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE HAZIR BİR ŞEKİLDE BEKLİYOR”

Yılmazer’in ardından sözü alan MHP MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen ise konuşmasında Ahmet Yılmazer ile birlikte MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatı ve emirleri doğrultusunda Bolu’da olduklarını belirterek şunları söyledi: “2 günden beri Bolu’dayız, STK’ları dolaşıyoruz, vatandaşımızı dolaşıyoruz. Bolu halkı Milliyetçi Hareket Partisine hazır bir şekilde bekliyor. Bolu üretken belediyeciliği 31 Mart akşamı Milliyetçi Hareket Partisine, ehline vermek için bekliyor. Bolu’nun bir şansı var, Bolu’nun 9 ilçesinde 3 beldesinde 31 Mart akşamı bir şansı var. Bu şansı kaybederse, değerlendirmezse, ilçelerde ve beldelerde Milliyetçi Hareket Partisini seçmezse mevcut durumdan farklı bir durum olmayacağı aşikar. Dolayısıyla Sayın İbrahim Doğan Bey Allah nasip ederse 1 Nisan günü Belediye Başkanı olarak belediyenin katında olacaktır.”

“BOLU’YU KAZANACAĞIZ, GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisinin 50 yıllık geçmişiyle, şanıyla, şerefiyle Bolu’da olacaklarını ifade eden Bahadır Alperen ayrıca, “Bolu’yu kazanacağız, kendimizi ifade edeceğiz. Evlere gireceğiz, gönüllere gireceğiz, dükkanlara gireceğiz, esnaflarla konuşacağız ve kendimizi anlatacağız. Eğer 1 Nisan 2019 günü belediyeye gitmek istiyorsak biz bu dediklerimizi yapacağız. Biz seçim süreci boyunca Allah nasip ederse burada olacağız Ahmet başkanımla birlikte” diye konuştu.

MYK Üyesi Alperen’den sonra sözü alan Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan ise yerel seçimlere ilişkin yaptığı konuşmada Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Teşkilatı olarak sahada son güne kadar var güçleriyle çalışacaklarını ve seçilmeleri halinde gerçekleştirecekleri çalışmaları anlattı. Doğan’ın ardından ilçe ve belde belediye başkan adayları da kendilerini tanıtarak birer konuşma yaptılar.

  • "BOLU HALKI MHP'Yİ BEKLİYOR"
1 yorum yapılmış
  • MustafaTrk
    8 Şubat 2019 • 12:40
    Bolu'da cumhur ittifakı yokmu? Chp,mhp, hdp bir olup ak partili belediyeyi indirmeye mi çalışıyonuz :))
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.