Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 26 OCAK CUMARTESİ

26 Ocak 2019

......................

 

1-Sazak içi Bünüş köyü halkından Nejla ATEŞ’in eşi, Sami, İsmet, Saliha ve Semiha’nın babaları, Tahsin ATEŞ’in abisi MAHMUT ATEŞ Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Sazak içi Bünüş köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

2-Kıbrıscık ilçesi Köseler köyü halkından Zeynel ve Kezban’ın oğlu, Ferdane ACAR’ın eşi, Satı BARLAS, Tayfun, Aydın ve Devrim ACAR’ın babaları, Hafize ve Gülsevim’in kayınpederi NECATİ ACAR Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kıbrıscık ilçesi Köseler köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

3-Mudurnu ilçesi Hacıhalimler köyü halkından Sadık BOZKURT ve Seher ERDİNÇ’in annesi, Durmuş ERDİNÇ’in kayınvalidesi AYŞE BOZKURT Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Hacıhalimler köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

4-Salıbeyler mahallesi halkından (Merhum) Cemil KESKİN’in eşi, Ahmet ve Ayhan ESKİN’in anneleri MELAHAT ESKİN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Salıbeyler mahallesi camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.