VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER,10 OCAK PERŞEMBE

10 Ocak 2019

...................

1-Çıkınlar mahallesi halkından, Fikriye KOCABAŞOĞLU’nun eşi, Mehmet KOCABAŞOĞLU, Zehra ÇEŞMECİ ve Ahmet KOCABAŞOĞLU’nun babaları,Hayriye KOCABAŞOĞLU, Vecihi ÇEŞMECİ ve Aliye KOCABAŞOĞLU’nun kayınpederi, eski yukarıçarşı esnaflarından hafız ŞERAFETTİN KOCABAŞOĞLU Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün Çıkınlar merkez camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

2-Sümer mahallesi halkından,(merhum) Osman ve Safiye ÖZEL’in kızı, Nesrin, Şule ve Osman ÖZEL’in ablası,Ferhat ÖZEL’in kardeşi,Murat YEŞİLDAL’ın annesi ŞİRİN ÖZEL Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün yeni Sümer camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Sümer mezarlığına defnedilecektir.

 

3-Gölyüzü mahallesi halkından, Safure USTA’nın eşi, Nejla KARABACAKOĞLU, Ayhan ve Kayhan USTA’nun babaları,Köy Hizmetlerinden emekli ORHAN USTA Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün Gölyüzü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

 

4-Tabaklar mahallesi halkından (merhum) Burhan Cahit TOSUN ve Nezaket TOSUN’un kızı, Metin TOSUN’un ablası, Melis TOSUN’un halası, emekli öğretmen HACER GÜLDEN TOSUN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Siteler camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.