VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

FATİH METİN LİSTELER KONUSUNDA KONUŞTU

9 Ocak 2019

......................

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı ve eski Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, partisinin belediye meclis üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Metin, “Listeler konusunda parti içi kırgınlık yaşanmaması temennisinde bulunuyorum” dedi.

City Park Kafe restoranda gerçekleşen kahvaltıya AK Parti Milletvekili Arzu Aydın, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkan vekili Engin Alemdar,  Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak ve meclis üyeleri katıldı.

AK Parti’nin yeni dönem için aday gösterdiği Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin, mevcut belediye meclis üyelerine hitap etti.

MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

Mevcut meclis üyelerine ilk olarak Bolu’nun gelişimine verdikleri katkı dolayısıyla teşekkür eden Fatih Metin, “Sorumluluk ve vebal gerektiren bir görev yaptınız ve bugünlere geldik. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

YENİ LİSTE NASIL ŞEKİLLENECEK?

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, merak edilen yeni belediye meclis listesi ile ilgili de konuştu. YSK’ya teslim edilecek listelerle ilgili Fatih Metin, teşkilatlarla bir değerlendirme toplantısı yapacağını kaydetti. Listelerde başarının devamı için yenilenmenin zorunlu olduğunu hatırlatan Metin, “Eğer bunu yapamazsak partimizin dinamizmini sağlayamayız.” diye konuştu.

 “ÜYE OLMAK DAHİ BİZİM İÇİN EN BÜYÜK ŞEREFTİR, ONURDUR”

Fatih Metin ayrıca listeler konusunda parti içi kırgınlık yaşanmaması temennisinde de bulunarak, “O nedenle tüm yol arkadaşlarımdan anlayış bekliyorum. Partide çeşitli görevler var. Ancak unutmayın ki Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinde neresinde görev alırsanız alın bir şereftir. Üye olmak dahi bizim için en büyük şereftir, onurdur.” ifadesini kullandı.

MEVCUT MECLİS ÜYELERİNDEN TAM DESTEK

Kahvaltıda Fatih Metin’in konuşmasının ardından mevcut belediye meclis üyeleri de görüşlerini paylaştı. Meclis üyelerinin listeye girme beklentisi olmaksızın Fatih Metin’e destek vereceklerini ifade ettiler.

 

 • FATİH METİN LİSTELER KONUSUNDA KONUŞTU
 • FATİH METİN LİSTELER KONUSUNDA KONUŞTU
 • FATİH METİN LİSTELER KONUSUNDA KONUŞTU
2 yorum yapılmış
 • Gerek
  9 Ocak 2019 • 17:46
  Ilk önce seçimi kazanmam gerek.oda olamayacağı için boşa çabalama.
 • esnaf
  10 Ocak 2019 • 09:46
  ülke ne hande yazık esnaf kan ağlıyor herkes banka kapısında borçlu olmayan esnaf kalmadı bazı kitleler hariç tabi sizde pasta kesip kutlama yapın ya allah aşkına hiç mi görmiyorsunuz ekonomiyi yazık
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.