VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"KİMSEYE RANT SAĞLAMAYACAĞIM"

9 Ocak 2019

......................

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, göreve yemin ederek başlayacağını ifade ederek, "Mazbatamı aldıktan sonra belediyenin önünde tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyarak layıkıyla yapacağıma namusum üzerine yemin ederek başlayacağım" dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Tanju Özcan, partililerle birlikte Gölyüzü Mahallesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Esnafların sıkıntılarını dinleyen Özcan sık sık not alırken, gerçekleştireceği projeleri anlattı.

"KİMSEYİ AYIRT ETMEDEN GÖREVİMİ YAPACAĞIM"

Türkiye'deki tüm belediye başkanlarına örnek olacağını söyleyen Özcan, "Farklı bir belediye başkanı olacağım. Bu farkı da ilk gün göstereceğim. Mazbatamı aldıktan sonra tüm Bolu halkını belediyenin önüne davet ederek görevimi kimseyi ayırt etmeden, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyarak layıkıyla yapacağıma namusum üzerine yemin ederek başlayacağım" dedi.

"İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM EDECEĞİZ"

Suriyelilerin değil Boluluların belediye başkanı olacağını açıklayan Özcan, "Adil bir belediye başkanı olacağım. Yardıma ihtiyacı olanın elinden tutacağım. İlk gün söyledim, yine söylüyorum. Suriyelilerin değil, Boluluların belediye başkanı olacağım. 4 milyonu aşkın Suriyeliye bakıyoruz. 'Can güvenliğimiz yok' diye geldiler bayramlarda gidip 2 ay kalıp tekrar geri geliyorlar. Her yerde söylüyorum, can güvenliğin yoksa neden gidiyorsun? Varsa can güvenliğin neden geliyorsun benim memleketime? Gelip valiliğe bir kayıt yaptırıyorlar her yerden yardım alıyorlar. Benim vatandaşım bütün vergilerini ödemesine rağmen yardım alamıyor. Adil olacağım ve istişare yaparak bu görevi yapacağım" şeklinde konuştu.

"KİMSEYE RANT SAĞLAMAYACAĞIM"

Bolu'yu Türkiye'nin en güzel şehri yapmak istediğini ifade eden Özcan, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Kimsenin ekmeği ile oynamadan, kimseyi ayırmadan, kimseye de rant sağlamadan belediyeyi yönetmek istiyorum. Bu yüzden sizlerden destek istiyorum. Allah nasip ederse de hep birlikte bu belediyeyi büyütelim, güzelleştirelim, Bolu'yu Türkiye'nin en güzel şehri yapalım."

 

 • "KİMSEYE RANT SAĞLAMAYACAĞIM"
 • "KİMSEYE RANT SAĞLAMAYACAĞIM"
 • "KİMSEYE RANT SAĞLAMAYACAĞIM"
2 yorum yapılmış
 • Kocabolulu
  9 Ocak 2019 • 09:43
  İşte başkan işte öz bolulu belediye başkanı en çok sayın özcana yakışır haktır
 • Berkay
  9 Ocak 2019 • 19:22
  Sayın tanju özcan soruyorum sana bolu için ne yaptın bi çeşmen dahi yok belediye başkanı adayı olmayacağını söylüyordun simdi ne değişti
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.