VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÖZCAN KAHVEHANELERİ GEZİYOR

6 Ocak 2019

........................

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Bolu Belediyesinin giderlerini azaltacaklarını ifade ederek, “İşe öncelikle temsil ve ağırlama giderlerinden başlayacağız. Bolu’da 20 milyon TL’lik temsil harcaması olamaz. Öncelikle gereksiz giderlerimizi azaltacağız” dedi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi kar kış demeden çalışmalarını sürdüren Tanju Özcan, Aktaş Mahallesindeki kıraathaneleri gezdi. Vatandaşlarla sohbet eden Özcan, seçimlerde destek isteyerek, farklı bir belediye hayal ettiğini, belediyedeki hizmet kalitesinin artacağını, fiyatlarında ucuzlayacağını söyledi.

“TÜRKİYE’NİN EN PAHALI HİZMETLERİNİ ALIYORUZ”

Bolu Belediyesinin Türkiye’nin en pahalı hizmetini verdiğini dile getiren Özcan, Bolu ile Düzce’yi kıyaslayarak, “Düzce ile inşaat maliyetini kıyaslarsak, Düzce’de birinci bölgelerde otopark katılım payı olarak 4 bin TL, Bolu’da ise birinci bölgelerde 28 bin TL alınıyor. Düzce’de 100 bin TL’ye mal olan bir daire, Bolu’da 124 bin TL’ye mal oluyor. Bu para müteahhidin cebinden çıkıyor ama daireyi satarken vatandaşlara yansıtıyor” dedi.

“İSRAFI AZALTACAĞIZ”

Bolu Belediyesi'nin büyük bir bütçesi olduğunu ancak çok fazla israf yapıldığını açıklayan Özcan, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“Bolu Belediyesinin nüfusa göre büyük bir bütçesi var.  Ama ciddi miktarda da borcu var. Ödenmeyecek bir borç mu? Değil. Bunu iki şekilde çözeceğiz. Belediyedeki israfı azaltacağız. ‘Temsil ve ağırlama gideri’ diye bir harcama kalemi var. Şehir dışından gelenleri ağırlarsınız, bir de festival, fuar, gibi etkinlikler düzenlersiniz. Edirne’de Kırkpınar Yağlı Güreşleri var, o dahil olmak üzere 2.5 Milyon TL, peki Bolu’da ne kadar? 20 milyon TL, biz buradan başlayacağız. Öncelikle gereksiz giderlerimizi azaltacağız.”

 • ÖZCAN KAHVEHANELERİ GEZİYOR
 • ÖZCAN KAHVEHANELERİ GEZİYOR
 • ÖZCAN KAHVEHANELERİ GEZİYOR
3 yorum yapılmış
 • Onuryaar
  6 Ocak 2019 • 19:45
  Bolunun en büyük sorunu park sorunu zira yollara konulan dubalar trafik akışını ve park etmeyi engellediginden çile ye dönüşüyor bir bolu lu olarak istanbulda bu kadar park problemi yasamiyorum
 • Dememoki
  6 Ocak 2019 • 21:35
  Iyide hani hic yeni proje duyamiyoruz bitmeyenlere devam diyosun demekki alaaddin yapacak is koymamis!!!
 • Cemal
  7 Ocak 2019 • 19:46
  Yolları cozun tarla gibi yol park edecek yer yok
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.