VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ

6 Ocak 2019

........................

Bolu’da, sabahın ilk ışıklarıyla yoğun şekilde başlayan yağışı kent merkezini beyaza bürüdü. Şehrin tüm cadde ve sokakları, beyaz örtüyle kaplandı. Kar kalınlığı, yeşil alanlarda 20 santimetre olarak ölçüldü. Bolu Belediyesi ekipleri, ara sokaklarda kar küreme çalışması yaptı. Öte yandan, Bolu Dağında yoğun kar yağışı sonrasında ulaşımda aksamalar yaşandı.

Bolu’da şehir merkezinde sabah saatlerinde başlayan kar yağışı etkili oluyor. Sabah güne karla uyanan vatandaşlar, meteoroloji yetkililerinin günler öncesinden yaptığı uyarıları dikkate alarak, evlerinden şemsiyeleri ile çıktılar. Kar kalınlığının 20 santimetreye ulaştığı kent merkezinde yeşil alanlar karlarla kaplandı. Bolu Belediyesine bağlı temizlik ekipleri ve kar küreme araçları şehir merkezinde karla mücadele çalışması yaptı.

BOLU DAĞI’NDA ULAŞIM AKSADI

TEM yolu ve D-100 Karayolu'nda sabah saatlerinde başlayan kar yağışı aralıksız devam ediyor. TEM Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli ve viyadükler kesiminde, D-100 Karayolu'nun Abant Kavşağı, Yumrukaya, Bakacak, Karanlıkdere, Seymenler mevkisinde yoğun kar yağışı sürüyor. Kar kalınlığı yer yer 15 santimetreye kadar ulaşırken, Karayolları ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışmasıyla yolun karla kaplanmasını önlüyor. Polis ekipleri sürücüleri kar yağışı ve buzlanma konusunda dikkatli olmaları yönünde uyarıyor. Kar yağışının gün boyu ve Salı gününe kadar aralıklarla sürmesi bekleniyor. 

 • KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ
 • KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ
 • KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ
 • KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ
 • KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ
 • KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ
 • KAR BU KEZ ÇOK SERT GELDİ
1 yorum yapılmış
 • Ymn
  8 Ocak 2019 • 13:01
  Abla için bi önemi yok gibi karın soğuğun
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.