VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER,6 OCAK PAZAR

6 Ocak 2019

............................

 

1-Kuzörendağlı köyü Akçalar Mahallesi halkından, (merhum) Durmuş ve Safiye ARSLAN’ın oğlu, Gölyüzü Mahallesi esnaflarından baharatçı Ayhan, Veli, Bedriye ARSLAN ve Ferdane AKDEMİR’in abileri, Dilek, Mustafa ve Gizem ARSLAN’ın babaları ALİ ARSLAN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kuzörendağlı köyü Akçalar Mahallesi caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 

2-Mustakimler köyü halkından, Hüsnü, İsmail YAZICI ve Safiye DURMAZ’ın anneleri HURİYE YAZICI Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Mustakimler köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 

3-Çivril Mahallesi halkından, Niyazi KARABAŞ’ın eşi, Fatma SABAH, Ayşe KİLİTÇİ ve Telekomdan emekli İbrahim KARABAŞ’ın anneleri, Şaban SABAH, Rahmi KİLİTÇİ ve Emine KARABAŞ’ın kayınvalidesi, hacı HAYRİYE KARABAŞ Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Çivril Mahallesi caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.