VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ADAYLAR AÇILIŞTA BİR ARAYA GELDİ

5 Ocak 2019

.......................

Bolu’nun Tepecik Mahallesi’nde hizmete giren Bolu Özel Özden Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi görkemle bir törenle açıldı. Kalabalık bir davetli grubunun katıldığı açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu. Yere seçimler öncesinde AK Parti, CHP ve MHP adayları açılışta bir araya geldi.

Açılış törenine Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Milletvekili ve CHP Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, AK Parti il başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin, MHP Bolu Belediye başkan adayı İbrahim Doğan ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkan Adayları Tanju Özcan, Fatih Metin ve İbrahim Doğan konuşma yaparken yeni açılan Bolu Özel Özden Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin kurucu müdürlerinden Öznur Demirbaş birer teşekkür konuşması yaptı.

“BİLGİ VE BİRİKİM VE DENEYİMLERİMİZİ”

Demirbaş yaptığı konuşmada “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün eğitimde feda edilecek tek bir fert yoktur sözünü ilke alarak biz burayı melekelerimizi için onlara eğitim verebilmek için açmış bulunmaktayız. Uzun ve anlamlı bir yola çıktık. Bu yolda bilgi birikim ve deneyimlerimizi meleklerimizi hayata hazırlamak ve onlara en iyi eğitimi vermek için kullanmak istiyoruz  Bu yolda bana desteklerini esirgemeyen başta Harun Ceyhan hocama mesai arkadaşlarıma ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kesilen kurdele sonrası okulu gezen protokol mensupları ve davetliler yeni açılan Bolu Özel Özden Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin özenle dizayn edilmiş özel bir kurum olduğunu belirttiler.   

 

2 yorum yapılmış
  • Asl
    6 Ocak 2019 • 13:20
    Siz mi kavga istemiyorsunuz?
  • Halk
    6 Ocak 2019 • 22:44
    Bizler devlet bize hizmet etisin diyerek vergiyi, hatta vergininde vergisini veren insanlarız.Devlet bize bu hizmetleri kar amacı gütmeden bizlere sunacağız yere sevgili "dövlet büyüklerimiz" kendilerinin yapması gereken şeyleri başkasına yaptırıp gelip bize bunu bunu yaptık, bunu bunu yapacağız diyorsunuz. Kusura bakmayın,yada bakın hiç farketmez samimi değilsiniz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.