VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"BOLU'YU ÇOK GÜZEL YARINLAR BEKLİYOR"

4 Aralık 2018

......................

CHP Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Beykoz, “Ben yaklaşık 3 aydan beridir sokaklardayım. Bir çok yerde vatandaşla birlikte oluyorum. Taksicileri dolaştım, berberleri dolaştım, belli gruplarla birlikte olmaya başladım. Karaçayır’da gençlerle birlikteyim. Bu bağlamda çok güzel ilişkilerimiz oluyor. Bolu her şeye layık, bir cennet parçası Bolu’da çok güzel yarınlar bekliyor” dedi.

Seçim sürecini değerlendiren CHP Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Beykoz, engellilerin gününü kutladı. Fatih Metin’e başarılar dileyen Beykoz, şunları söyledi;

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bütün engellilerimizin gününü kutluyorum, hepimizin bir engelli adayı olduğunu unutmadan ve engelsiz bir yaşam için Bolu’da Cumhuriyet Halk Partisi olarak hazır olduğumuzu da belirtmek istiyorum.

“FATİH METİN’E BAŞARILAR DİLEDİ”

“Fatih Metin’e hayırlı olsun diyorum. Başarılar diliyorum. Fatih Metin, önemli yerlerde görev almış, AK Partide ciddi görevlerde bulunmuş, 2007 yılında milletvekili olmuş, daha sonrasında 3 dönemdir de bakan yardımcılığı görevini yapan bir arkadaşımız. Müracaat edenlerin arasında Fatih Metin’in ismi öne çıkmıştı ve AK Partinin Bolu’yu ne kadar önemsediğini de ortaya koydu. Bu anlamda, şu anda henüz adaylığı netleşmiş ama herhangi bir sahaya inmemiş Fatih Metin’le ilgili bir şey söylememiz, doğru değildir, onu elbette vatandaşlarımız değerlendirecektir. Bir dönem, milletvekilliği, 3 dönem bakan yardımcılığı zamanında, bir de ekonominin başında olan Fatih Metin’i, Bolulu yurttaşlarımız değerlendirecektir. Kendisine başarılar diliyorum. Bolu’da yarışın çok güzel geçeceğine inanıyorum. Diğer partilerde herhangi bir isim söz konusu değil ama elbette bize gelen isimler var. Bu bağlamda da diğer partilerle de ilgili bir şey söylemek çok doğru olmaz.”

“GÜZEL YARINLAR BİZİ BEKLİYOR”

“Ben yaklaşık 3 aydan beridir sokaklardayım. Bir çok yerde vatandaşla birlikte oluyorum. Taksicileri dolaştım, berberleri dolaştım, belli gruplarla birlikte olmaya başladım. Karaçayır’da gençlerle birlikteyim. Son bir haftadır da engelli arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Sahada olmanın avantajları var. İnsanlar inanılmaz zorluklar çekiyorlar. Son anda her ne kadar suçluyu soğancılar olarak bulsa da Türkiye’de çok ciddi bir ekonomik sıkıntı var. Kışın gelmesi ile yakıt, okulların açılması ile çocukların masrafları üst üste geldiğinde çok ciddi sıkıntılarla yaşıyorlar. Yerinde görüyorum, insanlarla ciddi ilişkiler kurmaya çalışıyorum, samimi ilişkiler kurmaya çalışıyorum. Herkes kendi işini yaparsa, bu memlekette çok ciddi sıkıntılar yaşanmayacak. Esnaflarımızla, engelli vatandaşlarımızla, sporla uğraşan gençlerimizle, yarınları endişeli olan ve yarınlarda çok güzel bir Bolu’da yaşayacak olan, çok güzel bir ülkede yaşayacaklarına inandığım çocuklarımızla, bu ilişkilerimizi kurmaya çalışıyorum. Bu bağlamda çok güzel ilişkilerimiz oluyor. Bolu her şeye layık, bir cennet parçası Bolu’da çok güzel yarınlar bekliyor.”

 

3 yorum yapılmış
 • halk
  4 Aralık 2018 • 11:54
  gece gündüz evimizde oturuyoruz daha bizim kapımızı çalan olmadı.
 • mustafa
  4 Aralık 2018 • 11:55
  Beykoz değil de tercihim Tanju özcan dır. Tanju yoksa oyum iyi partiye
 • Dada
  4 Aralık 2018 • 16:18
  Yolun açık olsun dostum. Tüm kalbimizle seni destekliyoruz çünkü başarılı olacağından Bolu sevdandan kuşkumuz yok...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.