VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÜLKÜCÜLERİN BİRLİK GECESİ

30 Kasım 2018

......................

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ali Kınık ve Alperen Kekili gibi ünlü sanatçıların sahne aldığı “Sevdamız Türkiye” temalı konser büyük bir coşku ile gerçekleşti.

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Dünyası Topluluğu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Sevdamız Türkiye” temalı konser, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bordo Salon’da büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Üniversite Öğrencilerinin büyük bir ilgi ile katılım sağladığı konserde Düzce horon ekibi, Ozan Sungur, Alperen Kekilli ve Ali Kınık sahne aldı.

AKGÜL PLAKETLERİ TAKDİM ETTİ

Konserde sanatçıların sahneye çıkmasından önce konuşan Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül, büyük zorluklar içinde, siyasi ve bürokratik baskılar altında Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini söyledi. Akgül, “ Bu zorlukları aşmamda en büyük destekçimiz tabi ki Milliyetçi Hareket Partimiz ve onun değerli İl Başkanı Sayın Cihan Başaran ve yönetimidir.” diyerek teşekkür etti ve plaket takdim etti.

Akgül, Ülkü Ocakları Bolu İl Yönetimi’ni de sahneye davet ederek, “ Zamanlarından, ailelerinden ve işlerinden vakit ayırarak bu kutlu emanete sahip çıkarak beni yalnız bırakmayan yönetimime ve onların kıymetli ailelerine en büyük teşekkürü ediyor ve önlerinde saygıyla eğiliyorum. “ diyerek Ülkü Ocakları Bolu İl yönetimine plaket takdim etti.

Akgül ayrıca Konserin yapılmasında büyük bir katkı sağlayan Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Erhan Bayram ve Kamu-Sen yönetimine ve Türkav İl yönetimine de teşekkür etti.

ALİ KINIK VE ALPEREN KEKİLİ’DEN HARİKA KONSER

Konuşmaların ardından Düzce Horon ekibi yaptığı dans gösterisi ile seyircileri eğlendirirken, Osmaniye ilçesinden Akgül’ün daveti ile konsere gelen Ozan Sungur türkülerini söyledi. Daha sonra Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin sanatçısı olan Alperen Kekilli sevilen şarkıları ile dinleyicileri ile buluştu. Sahneye son olarak ise yine genel merkez sanatçılarından Ali Kınık geldi. Çok sevilen şarkıları ile seyirciler ile buluşan Kınık, okuduğu şiirleri ile de dinleyicileri mest etti.

  • ÜLKÜCÜLERİN BİRLİK GECESİ
  • ÜLKÜCÜLERİN BİRLİK GECESİ
  • ÜLKÜCÜLERİN BİRLİK GECESİ
  • ÜLKÜCÜLERİN BİRLİK GECESİ
  • ÜLKÜCÜLERİN BİRLİK GECESİ
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.