VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ABAT RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI

9 Kasım 2018

......................

MÜSİAD ve Sağlık-Der Bolu Şube Başkanı Abdullah Abat, Bolu Belediye Başkanlığı aday adaylığı için resmi başvurusunu yaparak, “Alışılmamış bir belediyecilik anlayışıyla, Bolu halkının teveccühüne layık olabilmek adına şeffaf, güvenilebilir, müreffeh bir Bolu için, kalkınmış, yaşanılabilir bir memleket için bu davanın bir neferi olarak Belediye Başkanlığı’na talip oldum” dedi.

“BU DAVANIN BİR NEFERİ OLARAK”

Alışılmamış bir belediyecilik anlayışıyla göreve talip olduğunu söyleyen Abat, “Bunun için Bolulu hemşerilerimizi bir kez daha teşekkürü bir borç biliyorum. Şu andan itibaren Bolu halkımızın görüşleri tek tek alınarak, alışılmamış bir belediyecilik anlayışıyla göreve talip oluyorum. Bu süreç bizim için hayırlı bir başlangıçtır. Benim adaylığım veya başka bir dava arkadaşımızın adaylığı bizim için hiçbir zaman fark etmemiştir, fark etmeyecektir. Biz her zaman kim aday olursa olsun yanında durup, şimdiye kadar yaptığımız gibi destek olmaya, çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“ÖZ MEMLEKETİMİZ OLAN BOLU İÇİN”

“Bolu halkı için güvenilir, hakkı ve adaleti en yüksekte tutan bir belediyecilik anlayışı ile hizmet etmeye hazırım. Çünkü Bolu halkı, belediyecilik hizmetleri noktasında çok fazlasını hak ediyor. 1976’dan beri doğduğum ve öz memleketim olan Bolu için tüm varlığımla gece gündüz çalışacağıma tüm hemşerilerimize tek tek söz veriyorum. Tüm Bolu halkını en kalbi duygularımla selamlıyor destekleri için şimdiden teşekkür ediyorum. Allah yâr ve yardımcımız olsun.” .

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.