VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

14 BURDA'DAN ALTIN VE HEDİYE FIRSATI

4 Kasım 2018

.......................

Bolu’nun eğlence, buluşma ve yaşam merkezi Esas 14 Burda AVM, 3. yaşını çok özel bir kampanya ile kutluyor. Esas 14 Burda AVM, ziyaretçilerine 2 -18 Kasım tarihleri arasında binlerce hediye çeki ve altın hediye ediyor.

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen, Esas 14 Burda AVM, Bolululara alışverişin tadını doyasıya yaşatıyor. Açıldığı 2015 yılından bugüne Bolu’yu eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getiren Esas 14 Burda AVM, 2 -18 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerine her gün 2 çeyrek ve 1 gram altın hediye ediyor.

Esas 14 Burda AVM, 2 -18 Kasım tarihleri arasında 250 TL ve üzerindeki alışverişlerde altın oyununa katılma hakkı ve 20 TL’lik alışveriş çeki hediye ederken ayrıca, 500 TL ve üzeri alış verişlerde Yves Roches’ten cilt bakımı hediye ediyor.

Altın oyununda gün içinde en çok puan toplayan birinci ve ikinci şanslı ziyaretçiye çeyrek altın, üçüncü şanslı ziyaretçiye ise gram altın hediye edilecek. Kazanların, her gün Esas 14 Burda AVM sosyal medya hesaplarından duyurulacağı kampanya için ziyaretçilerin alışveriş fişi/faturası ile birlikte Esas 14 Burda Danışma Merkezi’ne kaydını yaptırmaları yeterli olacaktır.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.