VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 2 KASIM CUMA

2 Kasım 2018

...................

1-Ulumescit Poyrazlar köyü halkından, Mürvet GÜDEN’in eşi, Sabahattin, Ahmet, İsmail GÜDEN ve Nezahat TEKİN’in babaları, Hasan TEKİN’in kayınpederi; İbrahim Güden hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Kültür Mah. Kültür camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

2-Çaygökpınar köyü halkından, Almanyalı Tahir ÇELEN’in eşi, Filiz makarna çalışanlarından Fikret ÇELEN ve Pancar kop. çalışanlarından Adnan ÇELEN’in anneleri, Berrin, Fatih, Betül, Eren ve Ayşe Berra’nın babaanneleri, Orhan, Ahmet ve Ayhan ÇELEN’in yengeleri; Emine Çelen hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Çaygökpınar köyü camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası  köy mezarlığına defnedilecektir.

3-Seben ilçesi Kuzgölcük  köyünden, Karacasu halkından, Hüseyin BAYRAMOĞLU’nun eşi, İsmail BAYRAMOĞLU, Fatma GÜNGÖR ve vergi dairesinden emekli Rabia CİHAN’ın anneleri, Ünal GÜNGÖR ve Safire BAYRAMOĞLU’nun kayınvalidesi; Safiye Baramoğlu hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Karacasu santral camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Karacasu mezarlığına defnedilecektir.

4-Kandamış köyü halkından (merhum) Nurettin KANTAR’ın eşi, Fahrettin, Ramazan ve Mustafa KANTAR’ın anneleri,  hacı Hayrettin KANTAR’ın yengesi; Mükerrem Kantar hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Kandamış köyü camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

5-Kındıra köyü Ecirler Mahallesi halkından  Ayşe ECİR’in eşi, Adil, Fadıl ve Songül ECİR’in babaları,Orman İşletme Müdürlüğünden emekli; Şerafettin Cin hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Kındıra köyü Ecirler mahalle camiinde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir. Cenaze için saat 11:00’da Köroğlu Kongre salonu yanından araç kaldırılacaktır.

6-Çepni köyü halkından Rabia AKYOL’un eşi, Sinan ve Pınar AKYOL’un babaları, Nurşen AKYOL’un kayınpederi; Muzaffer Akyol hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Çepni köyü camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.