VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 8 EKİM PAZARTESİ

8 Ekim 2018

..................

1-Okçular merkez mahallesi halkından, Şerife BİÇER’in eşi, (Merhume) Emine KABAŞ, Berber Sami BİÇER ve Ayşe GÜLER’in babaları; Kamil Biçer hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Okçular mahallesi camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

2-Kıbrıscık ilçesi Yazıca köyü halkından, (Merhume) Fadime ŞAHİN’in eşi, Süleyman, Aytekin, Gültekin, Mehtap ve Meral ŞAHİN’in babaları, Halil İbrahim ŞAHİN’in kardeşi, Vergi Dairesinden emekli Adem ŞAHİN’in amcası; Osman Şahin hakkın rahmetine kavuştu.  Cenazesi bugün Kıbrıscık ilçesi Yazıca köyü camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

3-Seben ilçesi Haccağız köyü halkından, (Merhum) İbrahim ve Naile KURAN’ın oğlu, Safinaz KURAN’ın eşi, Hayrettin KURAN, Cemile ESER, Fahrettin KURAN ve Reyhan KAYMAZ’ın babaları, Ayşe ARSLAN ve Hatice ÖZCAN’ın abisi, Haccağız köyü muhtarı Arif ESER’in kayınpederi; Kemal Kuran hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Haccağız köyü camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.