Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ

4 Ekim 2018

..........................

Batı Karadeniz’in en büyük ve en donanımlı hayvan hastanesi olan Bolu Hayvan Hastanesi, Hayvanları Koruma Günü’nde yapılan açılış töreni ile hizmete girdi. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Böyle bir tesise kavuşmamızı sağlayan işçilerimizden, mühendislerimizden, müdürlerimizden ve başkan yardımcılarımızdan Allah razı olsun” dedi.

Türkiye’nin en donanımlı, en modern hayvan hastanesi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Bolu’da açıldı.

Yukarısoku Mahallesi sınırlarında hizmet veren ve bünyesindeki 2 ameliyathane, kan tahlil laboratuvarı, yoğun bakım ünitesi, acil ünitesi, kedi bakım ünitesi-kedi oteli, dijital röntgen-ultrasonografi ve muayene, ameliyat öncesi ve sonrası bakım, hayvan yıkama ve kurutma odaları, yavrulu anne bölümü, karantina birimleri ve hayvan ambulansıyla tüm evcil ve sokak hayvanlar ile büyük ve küçük baş hayvanların tedavi edilebileceği Bolu Hayvan Hastanesi’nin açılış törenine Bolulu hayvanseverler ve il protokolü yoğun ilgi gösterdi.

PROTOKOL TAM KADRO KATILDI

Hayvan hastanesi açılışına; Bolu Valisi Aydın Baruş, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Ethem Boz, Belediye Başkan Yardımcıları İhsan Ağcan, Emine Davarcıoğlu, Zerrin Biçen, Bolu Barosu Başkanı Ferit Atalay, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, kurum ve daire müdürleri, hayvanları seven ve koruyan dernekler ile vatandaşlar katıldı.

“BUNLARIN DÜNYADA EŞİ BENZERİ YOK”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,  Batman’da 7 askerimizin şehit olduğu saldırı kınayarak, Türk milletine baş sağlığı diledi. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,  sözlerinin devamında, Veteriner İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlükleri’nin çöplüğün üzerine kurulduğunu ifade ederek, “Bunların ne Türkiye’de ne de dünyada eşi benzeri yoktur. Şuan Hayvan Hastanesi ile ilgili çalışmayı görünce inanın gurur duydum. Böyle bir tesise kavuşmamızı sağlayan işçilerimizden, mühendislerimizden, müdürlerimizden ve başkan yardımcılarımızdan Allah razı olsun. Tabi bu gücünü de milletvekilimizden, teşkilatımızdan ve hükümetimizden alıyoruz. Ama işin aslı ise vatandaşlarımız. Sizler olmasanız bu hizmetlerin hiç biri olmaz.”  ifadelerini kullandı.

“BU TESİS HEPİMİZE GURUR VERİYOR”

Bolu Valisi Aydın Baruş ise, “Batman’da bugün bizi gerçekten üzüntüye sevk eden, yüreklerimizi dağlayan hain ve kalleş bir saldırıda en yüce makama erişen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum. Bu tür hain ve kalleş saldırılar bizi yolunuzdan hiçbir zaman döndüremeyecektir. Türk Milleti bu topraklar üzerinde bin yılı aşkın süredir bir yürek olarak yaşadığı gibi bundan sonra da yaşamaya devam edecektir” dedi. Vali Baruş, devamında, güzel bir vesile ile bir araya geldiklerini dile getirerek, “Bu günü anlamlı kılan bir açılışta hep birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya Hayvanları Koruma Gününde hayvanlara hizmet edecek böyle güzel bir tesisi açmak hepimize gurur veriyor” diye konuştu.

Protokol konuşmaların ardından Batı Karadeniz Bölgesinin en büyük ve en modern hastanesi dualarla hizmete girdi.

 • HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
 • HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
 • HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
 • HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
 • HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
 • HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
 • HAYVAN HASTANESİ HİZMETE GİRDİ
4 yorum yapılmış
 • Yusuf
  4 Ekim 2018 • 21:15
  Böyle bir fikri verenden uygulayandan ve tüm emeği geçenlerden ALLAH razı olsun başkanımıza sonsuz teşekkürler
 • dj_isoo
  5 Ekim 2018 • 15:54
  Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürlerimi sunuyorum. .. Belediyemizi Ve valiliğimizi her alanda Göstermiş Oldukları İleri Görüşlü ve Faydalı Hizmetlerini Taktir ederim...
 • Sanem
  5 Ekim 2018 • 19:43
  Cok guzel bir proje Allah razi olsun
 • Ceyda
  8 Ekim 2018 • 20:01
  Acabanerde bu hastane
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.