VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

PROFESYONEL KİŞİLERLE YAPILACAK

31 Ağustos 2018

.............................................

Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan GETAT Merkezi hizmet vermeye başladı.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaklaşık 2 yıldır akupunktur tedavisi yapılan GETAT (Geleneksel ve tamamlayıcı tıp) ünitesinde artık hizmet çeşitliliği artırılarak tam merkez olarak hizmet verecek.

HACAMAT-KUPA, SÜLÜK, OZON TERAPİ, MEZOTERAPİ VE HİPNOZ TEDAVİLERİ MERKEZDE

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erdal Dilekçi konu ile ilgili olarak; “Hastanemiz bünyesinde kurulan GETAT Merkezimizde 2 yıldır verilen akupunktur hizmetinin yanında şimdi de hacamat-kupa uygulaması, sülük tedavisi, ozon terapi, mezoterapi ve hipnoz tedavileri de uygulanacaktır. İlimizde bu konuda fazlaca talep olduğunu biliyoruz ve bu yönde en iyi fiziki ve teknik koşullarda hizmet vermeye hazırız.” dedi.

PROFESYONEL KİŞİLERLE YAPILACAK

Dilekçi; “Modern tıbbın tüm gelişmiş tedavilerinin yanı sıra yüzyıllardır kültürümüzde olan geleneksel tedavilerin steril ve sağlıklı koşullarda profesyonel uzman kişilerce tedavileri uygulamaları artık hastanemiz GETAT merkezimizde olacak. Merkezimizin kurulmasında başta İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL olmak üzere, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

“HASTALARIMIZIN ŞİFA BULMASINI DİLERİM”

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin DEMİRKOL da “Amacımız Bolu ilimizin, sağlığın her alanında en iyi kalitede hizmet sunması.   Ülkemizde sadece 20 tane olan GETAT Merkezinden biri de Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan GETAT Merkezi. Kalitesi yüksek, sayılı merkezlerden biri olan GETAT Merkezinin hayırlı olmasını ve hastalarımızın şifa bulmasını dilerim.” dedi.

3 yorum yapılmış
 • hahaha
  31 Ağustos 2018 • 19:29
  Bilimsel tedavide daha ne kadar rezil olabilirizin en güzel örneklerinden biri :D
 • vatanda
  31 Ağustos 2018 • 19:34
  biz nedense ileriye gideceğimize hep geriye gidiyoruz. sağlık kurumunda yapmasaydınız böyle şeyleri. bir bolulu olarak utanıyorum.
 • Seherozleyen
  1 Eylül 2018 • 13:03
  Merhaba ben emes hastasiyim suluk tedavisi emese iyi geldigini duymustum bu hastaneye nasil ulasabilirim
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.