VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

SONUNA KADAR HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI

8 Ağustos 2018

................................................

19 yıldır Bolu Belediyesi Özel Halk Otobüslerinde görev yapan Necdet Yabanova, Temmuz ayında örnek teşkil eden davranışları dolayısıyla ‘ayın şoförü’ seçildi. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz başarılı şoförü makamında kabul ederek teşekkür belgesi ve plaket ile onurlandırdı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, özel halk otobüslerinde yolcu memnuniyetini arttırmak ve hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımak amacıyla 31 Temmuz 2018 tarihli Encümen kararıyla “ayın şoförü” uygulamasını başlattı. Başlatılan uygulama kapsamında Temmuz ayında 19 yıldır özel halk otobüsü şoförü olarak görev yapan Necdet Yabanova (49), ayın şoförü seçildi.

ÖĞRENCİLERİN SEVGİLİSİ

Yabanova aynı zamanda öğrenciler arasında iyi bir üne sahip. Kendisine “Neco Dayı” diye lakap takan öğrencilerle arası iyi olan Yabanova otobüste yaptığı sohbet, güler yüzü, sempatisi ile onların sevgilisi durumunda.

BAŞKAN MAKAMINA KABUL ETTİ

Yolcularla kurduğu iyi iletişimin yanı sıra hat ve otobüs hareket saatlerinde uyması, araç içi temizlik, kılık kıyafete uygunluk gibi kriterlere göre yapılan değerlendirmede 110 şoförü geride bırakan Yabanova, Bolu Belediyesi ile Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından ödüllendirildi. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Temmuz ayında ‘ayın şoförü’ seçilen Yabanova’yı Salı günü öğleden sonra makamında kabul ederek teşekkür belgesi ve plaket takdim etti.

HEDİYELER DAĞITILDI

Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, meclis üyeleri ve meslektaşlarının da hazır bulunduğu kabulde ayrıca,  Yabanova’ya Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Orhan Fırat tarafından da çeşitli hediyeler verildi.

 • SONUNA KADAR HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI
 • SONUNA KADAR HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI
 • SONUNA KADAR HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI
 • SONUNA KADAR HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI
 • SONUNA KADAR HAK ETTİĞİ ÖDÜLÜ ALDI
4 yorum yapılmış
 • Aibl
  8 Ağustos 2018 • 17:28
  Neco dayı ayın değil bolun’nun gelmiş geçmiş en iyi şoförü
 • Yorumcu
  8 Ağustos 2018 • 20:06
  Bolu'lu olmayan, ancak Bolu'da yaşayan biri olarak şunu söylemeliyim ki, hak etmiştir ve kendisini tebrik ederim. Saygı nedir bilmeyen, yolcuya yardım etmekten çok azarlamayı seven, otobüsleri ralli aracı gibi kullanıp yolcuların, özellikle ayakta giden yolcuların, sağa sola savrulmalarına neden olan ve yolcuların uyarılarına agresif şekilde saçma sapan cevaplar veren, yolculuk esnasında araç kullanırken telefonuyla ilgilenen, duraklara uymayan vasıfsız şoförl
 • Derya
  8 Ağustos 2018 • 23:26
  Inşallah tüm şoförler örnek alır o kadar ters şeylerle karsilasiyoruzki örnek alınsın lütfen
 • hseyinkapdan
  9 Ağustos 2018 • 12:41
  tartışılmaz
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.