Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

UÇURUM KENARINDA CESEDİ BULUNDU

20 Temmuz 2018

..................................................

İstanbul’dan Bartın’a gitmek üzere yola çıktıktan sonra kaybolan ve en son Mengen Dorukhan Tünelinden çıkarken görülen 30 yaşındaki Gürkan Can isimli şahsın cesedi Başlarkadı mevkiindeki uçurumda bulundu.

İstanbul’dan Bartın’a gitmek üzere önceki gün motosikleti ile yola çıka 30 yaşındaki Gürkan Can’dan yakınları haber alamadı. En son motosikleti ile Bolu Mengen Dorukhan Tünelinden çıkarken görülmesi üzerine kaza yapma ihtimali düşünülerek yol kenarlarında arama çalışması başlatılmıştı.

Bartın’daki ailesi durumu Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirerek, aranmasını istedi. Daha sonra yol kameraları incelendikten sonra, Gürkan Can’ın, Dorukhan Tüneli’nden saat 05.00’de çıkışı tespit edildi. Zonguldak Devrek girişindeki mobese kameraları tarandı, ancak ilçeye girişi tespit edilemedi. Daha sonra Bolu ve Zonguldak İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri Mengen Dorukhan Tüneli ile Devrek ilçesi arasında 32 kilometrelik yol kenarlarında ve ormanlık alanda arama çalışmaları yaptı.

EN SON MENGEN’DE GÖRÜLMÜŞTÜ

Bartın’a gitmek üzere önceki gün motosikleti ile yola çıkan Gürkan Can’ın, Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Başlarkadı mevkiinde trafik kazasında hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Can’ın en son motosikleti ile geçtiği yer olan Bolu Mengen Dorukhan Tüneli’nin Zonguldak istikametinde aramalarını yoğunlaştıran jandarma ve AFAD ekipleri, Başlarkadı mevkiindeki uçurumda Can’ın motosikletini ve cesedini buldu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.