VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AK PARTİ ZAFER YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLİYOR

22 Haziran 2018

.......................

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Cumartesi Günü saat 15:00’de Demokrasi Meydanı’ndan Kent Meydanı’na yapacakları zafer yürüyüşü düzenleyeceğiz. Tüm Bolu halkı zafer yürüyüşümüze davetlidir” dedi.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, seçim çalışmalarının sonuna geldiklerini ve çalışmalara noktayı Cumartesi günü düzenleyecekleri yürüyüşle koyacaklarını söyledi. Seçim çalışmalarda emeği geçen partililere teşekkür eden Doğanay, yürüyüşe tüm AK partilileri ve Boluluları davet eti.

“HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN”

Doğanay “2 aylık bu süreçte mübarek Ramazan ayını da geride bırakarak Bolu’da girilmedik sokak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan AK Parti’nin ak yürekli mensuplarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Hasat vakti diyerek çıktığımız bu yolda Allah’ın da izniyle 24 Haziran’da milletimizin desteğiyle sandıklardan 3-0’lık zaferle çıkacağız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da Başkan yapacağız. Şimdi final vakti. 23 Haziran  Cumartesi günü saat 15:00’de Demokrasi meydanında buluşarak Kent Meydanında sona erecek zafer yürüyüşümüze Ak Partili tüm dava arkadaşlarımı ve kıymetli Bolulu hemşerilerimi davet ediyorum. Vakit bolu vakti, Vakit Türkiye vakti.”

6 yorum yapılmış
 • Ali
  22 Haziran 2018 • 20:28
  Neyin zaferi bu cumhuriyetin bütün kazanımlarını 16 yılda heba ettiniz memleketi batırdınız.
 • yasin
  22 Haziran 2018 • 18:48
  Kapı kapı gezmilermiş...El ilanlarını apartmanların önüne bırakıp bir an önce iş bitsin diye tekbir kapının ziline dahi basmıyorsunuz.İcrat yok laf çok.Önce danışmanın devirdiği çamı düzelt başkan.Ak Partitide bu yönde tepkiyi bir an önce azaltmalısınız.Önce Bolulu Ak Partililerden özür dilenmesi lazım.Bir an önce.
 • Yalnzbas
  22 Haziran 2018 • 21:07
  Üye olmamakla birlikte,seçim dönemi boyunca bireysel olarak elimden gelen desteği vermeye çalıştım.benim gibi perde arkasında binlerce nefer var.asil konu ise;benim kapım da dahil olmak üzere,ikamet ettiğim Alpağut bey Mahallesi'nde yuzleece hanenin hiç kapısını çalan olmadı başkan.biryerde zaafiyet yaşanıyor ve kanımca bu durumdan sizin haberiniz yok.eger buradaki sandıklardan düşük oy alınacak olursa bunun sorumlusu teskilatimizdir.ama yüksek olursa başarı te
 • KrAli
  23 Haziran 2018 • 00:22
  Ali ülke mi batti? Senin gözlerinde sorun mu var kardes?
 • Serhat
  23 Haziran 2018 • 12:43
  Durmak Yok yola devam
 • Deitir
  23 Haziran 2018 • 16:00
  Yolsuzların yolunun sonu geldi inşallah. Gidişatınız hiç iyi değil.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.