VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 16 MAYIS ÇARŞAMBA

16 Mayıs 2018

........................

1- Tabaklar Mahallesi halkından Ülviye ARABACIOĞLU’nun eşi, Sabri SAĞLAM, Sema ve Selma ARABACIOĞLU’nun babaları, Veteriner Necdet ÖZDEMİR’in eniştesi; Sibkat ARABACIOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Salıbeyler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

 2- Köroğlu Mahallesi halkından Merhum Osman ve Ayşe ZAMBAK’ın oğlu, Halil ve Zeynep ZAMBAK’ın abisi, Haşim BOYLU’nun dayısı, İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nden Emekli; Mehmet ZAMBAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

  3- Karaköy Yukarı Mahallesi halkından Merhum Hacı Muzaffer Emin ÜNALAN’ın eşi, Köy Hizmetleri'nden emekli, Hacı Mustafa ÜNALAN, Bolu Belediyesin’den emekli, Fahrettin ÜNALAN, Semiha GÜNAYDIN ve Ayşe GÖK’ün anneleri; Emine ÜNALAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Karaköy Yukarı Mahalle Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.