VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇOCUKLAR PİKNİKÇİLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ

13 Mayıs 2018

............................................

Geredeli öğrenciler, Esentepe Mesireliğinde çevre temizliği bilinci oluşturmak için harekete geçti. Çevre temizliği yapan öğrenciler piknikçileri uyarmayı da ihmal etmedi.

Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi kitap kurtları ve 23 Nisan Çocuk Meclisi Öğrencileri ile birlikte çevre temizliği bilincini oluşturmak ve daha temiz bir toplum için Esentepe Mesireliğinde geçtiğimiz hafta farkındalık programı gerçekleştirildi.  Bilinçli toplum temiz çevre düşüncesiyle gerçekleştirilen programda öğrenciler ellerinde bulunan pankartlarla Esentepe Mesireliğinde piknik ve çevre temizliği yaparak piknikçilere piknik alanlarını temiz bırakmaları konusunda uyarılarda bulundu.Yaz aylarının gelmesiyle birlikte şehir içi şehir dışı birçok misafire ev sahipliği yapan doğa harikası piknik alanlarından biri olan Esentepe Mesireliğinde yapılan organizasyon katılımcılardan ve piknikçilerden beğeni aldı.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Biz belediye olarak vatandaşlarımızın iyi bir hizmet alması için elimizden geleni yapıyoruz. Esentepe mesire alanı çevre il ve ilçelerden pek çok misafir ağırladığımız, güzel bir piknik alanımız. İlçemizde bölgemizin en güzel şekilde her şeyi ile mükemmel piknik yapabilecek böyle güzel alanımız var ama maalesef zaman zaman sorumsuzca kirletilmesi ve temiz bırakılmaması bizleri üzüyor. Temizlemek elbette bizim görevimiz. Ancak esas olan kirletmemektir. Çocuklarımızla birlikte Halkla İlişkiler ve Bilgievi Müdürlüğümüz, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğümüz işbirliğinde böyle bir organizasyon yaptık. Son derece eğlenceli ve faydalı bir program oldu. Katılımcılara, ailelerine ve öğrencilere teşekkür ederim. Gerek İlçe Merkezinde olsun gerekse piknik alanlarımızda olsun halkımızdan talebimiz daha titiz olmaları yönündedir. Şehrimizde temizlik hizmetlerinin saatleri akşamüzeri. Hemşehrilerimizden ricamız çöplerini gündüz dışarıya çıkarmamaları. Akşam saat 18.00 den itibaren 23.00’a kadar çöpler her gün toplanıyor. Bu hususa dikkat edilmesini istirham ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

  • ÇOCUKLAR PİKNİKÇİLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
  • ÇOCUKLAR PİKNİKÇİLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
  • ÇOCUKLAR PİKNİKÇİLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.