VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

SAĞLIKTA SEVİNDİRİCİ GELİŞMELER

15 Nisan 2018

...................................

Bolu’da bulunan sağlık kurumlarımıza toplam 36 sağlık personeli atandı. Konu hakkında açıklama yapan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, bu atamalarla Bolu’nun gücüne güç kattığını söyledi.

Yakaladığı başarılar ile Türkiye’de önde gelen sağlık kurumlarımıza, bakanlık tarafından atama yapıldığı açıklandı. 17 Doktor, 18 sağlık personeli ve bir eczacı Bolu’da en yakın zamanda göreve başlayacak.

İŞTE ATAMALARIN TAM LİSTESİ

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Yüz akımız olan Bolu Sağlık Sektörümüz, gururla ifade etmek istiyorum ki hem fiziki anlamda hem de personelin verdiği hizmet anlamında bölgemizin ve hatta Türkiye'nin ilk sırada yer almaktadır. Buna karşılık yine de eksik olan doktor ve sağlık personelimiz de mevcuttu ve Sağlık Bakanlığımız nezdinde yaptığımız girişimler sonrası bu eksiklerimizi de tamamlamış olduk. Son yapılan atamayla; 6 Uzman Tabip Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanemize, 1 eczacı, 1 Tabip ve 5 Uzman Tabip Gerede Devlet Hastanemize, 1 diş Tabibi Mengen Devlet Hastanemize, 1 Tabip Mudurnu Devlet Hastanemize ve 2 Uzman Tabip de AİBÜ İzzet Baysal Tıp Fakültemizde görevlendirilmek üzere atanmıştır. Ayrıca İlimizdeki;AİBÜ İzzet Baysal Tıp Fakültesi, Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi, Gerede ve Mudurnu Devlet Hastanelerinde görevlendirilmek üzere de 18 sağlık personeli atanmıştır” ifadelerini kullandı.

“GÜCÜNE GÜÇ KATMIŞTIR”

Doğanay, açıklamalarının devamında bu atamaların Bolu’nun gücüne güç kattığını söyleyerek, “Sağlık Bakanlığımızın yaptığı atamalarla Bolu sağlık sektörünün gücüne güç katılmıştır. Bu atamaların gerçekleşmesinde bizlere destek olan başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a, Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan'a, Bolu Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü ve Sayın Ali Ercoşkun'a teşekkürlerimi sunuyorum. Bir teşekkürü de; İl Sağlık Müdürümüz Doç Dr. Muhammed Emin Demirkol nezdinde özverili çalışmalarından dolayı Hastanelerimizin Başhekimlerine, İdare Personeline ve tüm sağlık çalışanlarına etmek isterim” şeklinde konuştu.

 

1 yorum yapılmış
  • bolulu
    16 Nisan 2018 • 20:51
    il sağlık müdürü ne zaman doç oldu.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.