VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER 13 NİSAN CUMA

13 Nisan 2018

.......................................

Borazanlar Mahallesi halkından, Mürvet BAYRAKTAR’ın eşi, (Merhum) Muzaffer ve Kadın BAYRAKTAR’ın oğlu, Levent ve Engin BAYRAKTAR’ın babaları, İsmail ve Mesut BAYRAKTAR’ın kardeşi Bülent BAYRAKTAR, Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Paşaköy Camiinde kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.

Ömerler köyü halkından, Şaziye YANAR’ın eşi Müşerref ŞENER, Nebahat KUYAR, Melahat KALAYCI ve Emine ÖZALP’in babaları, Hüseyin GÜLER, Emin ve Muarrem YANAR’ın kardeşleri, Hasan ŞENER, Ahmet KUYAR, Mehmet KALAYCI ve Turgut ÖZALP’in kayınpederi Mehmet YANAR, Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Ömerler köyü Camiinde kılınacak Cuma ve cenaze namazı sonrası Köy Mezarlığına defnedilecektir.

Avşar köyü halkından, (Merhum) Adile ONSEKİZ, Mahmure BOZOĞLU, Firdevs KOREL ve Akparti İl Başkan yardımcısı Mazhar BOZOĞLU’nun babaları İkram BOZOĞLU, Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kalıcı konutlar Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.