VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER 12 NİSAN PERŞEMBE

12 Nisan 2018

........................................

Kalıcı Konutlar mahallesi halkından (merhum) Mithat AKIN’ın eşi, Adnan, Doğan, Emrah AKIN, Nesrin KAYA, Esra YILMAZ ve Adaş kırtasiyenin sahibi Ercan AKIN’ın anneleri, emekli öğretmen Ayşe AKIN’ın kayınvalidesi, Eray ve Mithat CAN’ın babaanneleri Neriman AKIN, Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköyü mezarlığına defnedilecektir.

Rüzgarlar köyü halkından (merhume) Durdur SARIARSLAN’ın eşi, Sami SARIARSLAN ve (merhume) Fatma YILMAZ’ın babaları Mehmet SARIARSLAN, Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Rüzgarlar köyü Orta mahalle camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Köroğlu mahallesi halkından (merhum) hafız Tahir ŞEN’in eşi, Kemal ŞEN ve Orman İşletmeden emekli Sabri ŞEN’in anneleri, Mürvet ve Saniye ŞEN’in kayınvalidesi, Serap, Seda, Sema,Özge ve Özgür’ün babaannesi Melek ŞEN, Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Köroğlu mahalle camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ovadüzü mahalle mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.