VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

KAVGA BİTTİ DEDİRTEN FOTOĞRAF

2 Nisan 2018

.........................

Ak Parti’de daha önce iptal edilen daha sonra tekrar yapılan Bolu İl Kongresi öncesinde yaşanan savaş yerini samimi görüntülere bıraktı. Kongre öncesinde büyük savaşın yaşandığı İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Milletvekili Ali Ercoşkun partideki toplantıdaki fotoğrafı görenler, “kavga bitmiş” şeklinde yorumlansa da, siyasetin içindeki isimler de, “Rol yapıyorlar, kavga çok büyük” yorumunda bulundular.  Fotoğraf AK Parti İl Başkanlığının Facebbok sayfasından yayınlandı.

 İl Başkanı Nurettin Doğanay yönetiminde yapılan İl yönetim kurulu toplantısına katılan Milletvekili Ali Ercoşkun’un ile İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın mutlulukları objektiflere yansıdı.

GÖZLER MEHMET EMİN GÜZ’Ü ARADI

Uzun zamandır parti içinde yaşanan kavganın tarafları olan ikilinin bu geceki mutlulukları kamuoyunda şaşkınlıkla parti içinde de sevinçle karşılandı. Parti içinde yaşadığı dışlanma yüzünden uzun zamandır morali bozuk olduğu iddia edilen Milletvekili Ali Ercoşkun, Ak Parti İl Yönetim kurulu toplantısında yaşadıklarının ardından sevincini ve mutluluğunu saklayamadı. Ercoşkun ve Doğanay’ın bu mutluluğu karşısında gözler Mehmet Emin Güz’ü aradı. Bir sonraki toplantılara M. Emin Güz ve diğer Milletvekili Fehmi Küpçü’nün de katılarak mutluluk pozları vereceği tahmin ediliyor.

1 yorum yapılmış
  • Bolulu
    3 Nisan 2018 • 08:19
    Nurettin Başkan,inşallah sen de hayal kırıklığına uğratmazsın bizleri!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.